Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Nemám chuť na sex. Je chyba ve mně nebo v partnerovi?

Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, kdo to je, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude na našem webu pravidelně přinášet.
Vydáno: 14.05.2016
Nechuť na sex nemusí být jen vaše chyba
Autor: Thinkstock Nechuť na sex nemusí být jen vaše chyba

 

Guru Kája je náš kolega Karel, velký gentleman, milovník a obránce něžného pohlaví. Pokud má některá z nás problém, jdeme za ním. Karel totiž vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.


Jako další nám napsala čtenářka Jitka, které děkujeme za následující dotaz...

Můj problém je, že nemám chuť na sex. Svého muže i po osmi letech miluju, ale máme dvě děti, spoustu práce a spoustu starostí…On by chtěl sex každý den, ale když se přitulí, cítím skoro odpor. Má cenu se přemáhat? Nechtěla bych svého muže ztratit.

 

A co na to Guru Kája?

Pokud ta sexuální nechuť není vyloženě klinického rázu, nejspíš bude problém v partnerovi. Přitulit se zvládne každý druhý, ale pokud si chce chlap užít, měl by v ženě nejdřív probudit špetku sexuální touhy. Jistě, v soustavném časovém presu a se dvěma ratolestmi na krku to vůbec nebude jednoduché. Pokud ale nepřijdou trochu kreativnější rozjezdy, přemáhat se rozhodně nemá smysl. Chce to někde urvat volný čas bez dětí a zavzpomínat na bezstarostné mládí. Pak to buď začne klapat lépe... anebo je holt na čase vyhlížet děsivé alternativy z ranku milenek a rozvodů.

Tvůj guru KájaNěkdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Jitko,

Tuhle situaci asi zažila každá žena, která je s partnerem delší dobu a má děti. Jednak každý vztah upadne časem do určitého stereotypu a pak jsou tu ty všechny starosti kolem dětí, domácnosti, práce. Všichni víme, jak to je. Ráno brzy vstanete a večer padnete únavou do postele a toužíte jen po jednom - pořádně se vyspat. My ženy jsme nastavené trochu jinak, než muži. Potřebujeme se na sex naladit, vypustit z hlavy všechny myšlenky na nezaplacené složenky, špinavou podlahu v kuchyni a nevyžehlené prádlo. Na druhou stranu, ve vztahu jste dva a oba na něm musíte i pracovat. A to i pokud jde o sex. Ne nadarmo se říká, že s jídlem roste chuť. A se sexem je to stejné. Čím míň ho máte, tím míň po něm toužíte. A naopak. Občas je potřeba se možná trochu přemoci a ukázat partnerovi, že o něj pořád máte zájem. Pusťte na chvíli z hlavy všechno, co vás trápí, uvolněte se a užijte si to s manželem tak, jako dřív. Uvidíte, že bude líp vám i jemu a i děti ocení, že mají najednou takovou veselejší a šťatnější maminku s tatínkem.

Za Prima ŽENY – Anna

Stačilo mu pár minut a je po všem? I s tím se dá něco dělat

Co dělat, když chcete v sexu každý něco jiného?

Co byste rozhodně neměli dělat před tím, než budete mít sex

V tu chvíli jste museli vypadat dokonale. Rychle se oholit do posledního chloupku, raději moc nejíst, ať nemáte nafouklé bříško, ale něco málo si dát, aby vám v něm nekručelo a taky aby vám nesmrdělo z pusy. „Hladový puch“ totiž leckdy nepřebije ani extra-super-mentolová žvýkačka.

 

sex jídlo - Obrázek 3 Foto:

 

A rozhodně nezapomenout umýt si vlasy. Nebylo snad romantičtější chvilky, než když vás přítel hladil v kadeřích a nasával vaši vůni. Dneska jste s manželem dvacet let, prdíte před sebou a nohy si rozhodně obden neholíte.

Pokud si ale nechcete znechutit poslední zbytky přitažlivosti, které mezi sebou máte, nebo jste si zrovna našli nového partnera, kterého chcete okouzlit, nedělejte před schůzkou či milováním následující činnosti.

1) Neberte si antihistaminika

Anální sex... Už nikdy více!

Určitě znáte všichni, ať už z vlastní zkušenosti, nebo u dětí. S léky, co se užívají nejčastěji proti nepříjemným příznakům alergie, se zkrátka nemůžete nesetkat. Pomáhají dehydrovat nosní sliznici, aby zabránily ucpání nosu. Nicméně pozor – nemusí totiž vysušovat jen nosní dutiny, ale i jiné části vašeho těla, bohužel třeba vaginu. Těžko pak budete partnerovi vysvětlovat, jak moc po něm toužíte, jak strašně váš nažhavil, když do vás nebude moc vstoupit. V tomhle případě je snad lepší snést zacpaný nos.

Důvodem mužova nezájmu vůbec nemusí být jiná žena

Když partner nemá chuť na sex... Co s tím?

Řekněte si o to!

5 NEJ sexuálních trendů, po kterých dnešní ženy touží

Mýty o sexu - Obrázek 2

Čím ničíme muže při sexu? ČEHO SE VYVAROVAT!


 

 

 

 

 

 

 

Článek je zařazen v: Sex, manželství, mateřství, nemám chuť na sex, sex po letech