Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Pánové, tohle nám neříkejte, nebo budeme zlé!

1/5: Co blázníš, vždyť je to jen kamarádka!
Co blázníš, vždyť je to jen kamarádka!

Tak tuto větu nenávidí snad všechny ženy na celém světě. Co přesně znamená slovo kamarádka, pronesené v této zlověstné souvislosti a s přihlédnutím k tomu, že zmíněná kamarádka je vysoká atraktivní blondýna s dlouhýma nohama a průzračně modrýma očima? A jakým způsobem se spolu ona a váš manžel asi kamarádí? Povídají si o fotbalu a o výbušné situaci na burze? Chodí spolu na jedno k výčepu jen tak na stojáka? Hrají spolu kulečník nebo co? Ať si kdo chce co chce říká, každá kamarádka je podezřelá.

2/5: Proč bych se měl ptát na cestu? Nejsem trouba!
Proč bych se měl ptát na cestu? Nejsem trouba!

Zeptat se na cestu znamená absolutní selhání, myšleno samozřejmě v mužském světě. Muž je přece obdařen excelentním smyslem pro orientaci, a ten nikdy nevypoví službu. Pokud náhodou vypoví, platí bod číslo jedna. A tak zoufale jezdíte po silnicích připomínajících polní cesty, pohybujete se v začarovaném kruhu, a když infarktově rudému řidiči navrhnete: „Zpomal, tamhle je nějaký děda, zeptáme se ho na cestu,“ naschvál šlápne na plyn a zavrčí: „Nejsem blbej, abych se ptal na cestu. Najdu ji sám.“ Což se možná i stane – po hodině beznadějného bloudění.

3/5: Hlavně nebuď hysterická!
Hlavně nebuď hysterická!

Úvodem je třeba poznamenat, že hysterie je porucha osobnosti a mylně jsou s ní spojovány jen ženy, neboť hysteričtí mohou být i muži. Dále je nezbytné říci, že věta: „Prosím tě, nebuď hysterická!“ bývá ve většině případů určena ženám, jejichž rozpoložení nemá se skutečnou hysterií zhola nic společného. No jen si představte, že váš drahoušek přichází domů o půl třetí ráno. Když se mu konečně podaří odemknout, upadne v předsíni na vázu s květinami, válí se mezi střepy, a když si všimne, že jste se na něho přišla podívat, pronese tuto větu. Ve skutečnosti si plete hysterii se spravedlivým rozhořčením.

4/5: Určitě si chceš vzít tyhle šaty?
Určitě si chceš vzít tyhle šaty?

Chystáte se na důležitý společenský večer, ať už se jedná o posezení s přáteli, rodinnou oslavu, významnou firemní akci či návštěvu divadla. Horečně se vypravujete. Už dávno jste se rozhodla, které šaty si obléknete, a bylo to složité rozhodování, neboť v tento večer potřebujete zazářit. Cítíte se jako víla – nádherný účes, nejlepší šaty, kouzelná bižuterie, střevíčky na podpatku. Významně se projdete před manželem, který se právě souká do saka. Čekáte pochvalu. On na vás bezvýrazně pohlédne a poznamená něco jako: „Hm. Dobrý. Hele, a nechceš si vzít radši ty modrý?“ Zabila byste ho!  Zaječíte: „To jako že v těchhle jsem tlustá nebo co?“ Večer je zkažený, i když ještě nezačal.

5/5: Jdu s Pepou na pivo, přijdu za hodinu a půl...
Jdu s Pepou na pivo, přijdu na hodinu a půl...

Vždycky jste obdivovala pravdomluvné, svědomité, spolehlivé lidi. Možná jsou už jenom v čítankách nebo v knihách o Rychlých šípech, ale obdivuhodní rozhodně jsou. Potřebujete si svého partnera vážit, vzhlížet k němu. Když tedy odchází s přítelem Pepou (který na vás bohužel nepůsobí dobrým dojmem) do restaurace ve dvacet nula nula, měl by se vrátit ve dvacet jedna třicet. Nemůžete se na nic soustředit, film v televizi vás nebaví, sledujete jen situaci na nástěnných hodinách. Před půlnocí odcházíte spát s tím, že ten bídák asi nezná hodiny, nebo co!

 

Eva Michorová

Reklama