zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Po jakých mužích ženy nejvíc touží? Známe odpověď

Po jakých mužích ženy nejvíc touží? Známe odpověď
Autor: istock.com Po jakých mužích ženy nejvíc touží? Známe odpověď
motlovk , Vydáno: 06.02.2017
Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka – po jakém muži ženy touží?

reklama

Na tyto a celou řadu dalších otázek jsme se ptali 1600 nezadaných, kteří hledají trvalého partnera.

Muži obecně důvěřují především číslům. Proto právě pro ně mohou být odpovědi širokého zástupu žen, které touží po novém vztahu, inspirací:

1. Smysl pro humor

Umění ženu rozesmát ocení snad každá. Humor je dokonce to, co nezadané dámy uvádějí na prvním místě jako na mužích nejpřitažlivější. Takže chcete-li ženu zaujmout, vymyslete jakoukoliv ptákovinu, která partnerce vyloudí úsměv na tváři, buďte svůj a originální. Nebojte se riskovat s použitím humoru, protože české ženy smysl pro humor nejen ocení, ale také samy mají.

2. Pleš ani menší bříško nevadí, obezita ano

Ženy jsou připraveny muži daleko více odpustit na jeho vzhledu než muži jim. Menší bříško pro něžné pohlaví není překážkou. Mnohé z nich považují muže bez vlasů za velice sexy, přestože pro něho samotného může být tento zdánlivý nedostatek traumatem. Zbytečně. Na druhou stranu čisté boty, košile, opravený chrup a použití antiperspirantů je něco, bez čeho se u partnera obejde jen málokterá.

3. Muž vyšší než žena

Ženy od nepaměti hledají u muže pocit bezpečí a ochrany. Není tedy asi překvapením, že chtějí, aby je zhruba o 10 cm přerostl. Také proto, že se rády cítí ženami a do vysoké společnosti vyrážejí na vysoké noze, tedy na podpatcích. Ty, které menší muže doma mají, si často povzdychnou, že boty s podpatky musely vyměnit za balerínky. Muž, který vyšší ženu sám „snese a unese“, jí balerínky jistě mnohonásobně vynahradí.

4. Charismatický gentleman

Otevřít dveře, dát společenskou přednost, pomoci do kabátu, zaplatit za kafe, to je chování, které potěší každou ženu. Může to být součástí vašeho charismatu, i když právě charisma je něco, co každý muž tříbí a piluje. Na charisma neexistuje recept. Dát však ženě pocit dámy rozhodně nemusí být marnou cestou k jejímu srdci.

5. Aktivní optimista

Stěžovat si na všechno a na všechny je tak trochu naším národním sportem. Stejně jako večer zalehnout s novinami na gauč a pustit si televizi. Proto mužem snů je aktivní chlap, který není škarohlíd. Do života celkem příjemná kombinace, že? Neotřelý nápad na první rande či výlet s překvapením je něco, co ona ocení.

6. Přiměřené ekonomické zázemí

Muž nemusí být nutně bohatý. Ženy hledající partnera se s námi často dělí o zkušenost, že vyšší příjem muže pomáhá především jeho vlastnímu sebevědomí a spokojenosti. Přiměřené finanční zázemí je tedy pro vztah ta lepší varianta.

7. Peníze přidávají na sex-appealu

Finančně lépe situovaným pánům jsou ženy připraveny nějaké to kilo navíc, nižší postavu, větší nos či dominantnější povahu daleko lépe odpustit.

8. Selský rozum

Nemusí být zrovna Einstein. Leckdy příliš vysoká inteligence může být naopak vztahu překážkou. Především tehdy, pokud není vysoké IQ kombinováno alespoň s přiměřenou sociální či emoční inteligencí, tedy EQ. Ale přirozený selský rozum je k nezaplacení.

9. Vyřešená vztahová minulost

Pokud si muž z minulých vztahů nese zranění, nemá dořešený rozchod či stále myslí na partnerku, která jej opustila s někým jiným, je to něco, co brání rozvoji nového vztahu. Je dobré minulost uzavřít, vypořádat se s ní a teprve poté jít do něčeho nového.

10. Chemie

Je to něco, co neovlivníme a zároveň je pro vztah naprosto zásadní. Vědci se stále zabývají tím, co vzájemnou přitažlivost nejvíce ovlivňuje – a jsou to skutečně především geny. Muži sami nejvíce reagují na vizuální impulsy. Velká část žen pak jako primární smysl využívá čich. Je nemožné ovlivnit geny, ale příjemná vůně může být pro ženy neodolatelná.

Mohlo by vás také zajímat:

Porucha erekce často trápí i mladé muže

Co za tím stojí, že mu často nestojí?

5 důvodů, proč muži upřednostňují potvory

5 důvodů, proč muži upřednostňují potvory

6 překvapivých účinků orgasmu, díky nimž budete krásnější

Orgasmus má skvělé účinky nejen na naši mysl a zdraví, ale i na krásu. A pokud vám dělá problémy orgasmu dosáhnout, nemusíte mít obavy. Pro zisk kosmetických benefitů prý stačí i jakékoliv vzrušení, tedy libovolná sexuální rozkoš. Na co se pak můžete těšit?

Zdravější pleť

orgasmus krása pleť

Vzhledem k tomu, že při sexuálním dráždění dochází k uvolnění oxytocinu (hormonu provázejícího potěšení) a současně se snižuje hladina kortizolu (hormonu naznačujícího, že jste ve stresu), je mnohem méně pravděpodobné, že budete trpět nějakým typem vyrážky způsobené tím, že se stresujete. Zároveň se vám díky orgasmu krásně prokrví obličej a zvýší se přísun kyslíku. Známe to všechny – „posexový“ ruměnec ve tváři, který na nás prozradí, co jsme právě dělaly. Díky tomu však dochází k vyrovnání hladiny hormonů, což je obecně skvělá obrana proti akné.

 

Ovšem pozor – nestačí se milovat nebo masturbovat jen jednou za měsíc, chce to více pravidelnosti.

Veronika Vinterová,  www.nahoda.com

reklama

Související témata: Sexy , vztahy , gentleman , sexy muži , krasavci , smysl pro humor

reklama

Přečtěte si také

reklama