zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Překvapení? Polovina žen při sexu myslí na někoho jiného!

Co se honí hlavou vám?
Autor: thinkstockphotos.com Co se honí hlavou vám?
pruchol , Vydáno: 12.12.2015
Milé dámy, buďme k sobě upřímné a řekněme si otevřeně: „My někdy také.“ A ty z vás, které teď sedí a při čtení tohoto článku samy sebe ujišťují, že jich se to netýká, upřímně litujeme. Lhát se nemá a sobě už tuplem ne!

reklama

Pravda je prostě taková, že mnoho žen si při sexu představuje úplně jiného muže, než se kterým si slastné chvilky zrovna užívá. A jestli k nim patříte i vy, rozhodně se nemusíte stydět a něco si vyčítat. Ony na tom totiž naše mužné polovičky nejsou jinak. I když je pravda, že u nás žen je tento jev daleko častější.

Ale pozor, nemá to nic společného s tím, že byste svého partnera už nemilovala nebo vás sex s ním už otravoval, i když pravdou je, že po čase se vášeň může trochu vytratit a udržovat milostný vztah stejně „nažhavený“ jako v začátcích je dost nereálné.

Na co myslíš, miláčku?

Ženy a sex... Co se jim při tom honí hlavou?

Podle průzkumu, kterého se zhostil server Lovehoney, si erotické představy s jiným mužem při sexu užívá až 46 % žen. Muži jsou na tom o něco lépe, ale dělí je od nás jen zanedbatelná 4 %. Rozdíl je také v tom, v jaké souvislosti nám představy v hlavě naskakují. Chlapi si většinou představují krásné, vnadná, mladé ženy, které jim splní vše, na co jen kouskem mozku pomyslí. U žen je to trošku jiné, nemyslí na to, že jim to udělá sexy svalovec nebo model z časopisu. Víc než na to, jak onen objekt touhy vypadá, nás zajímá pocit dobrodružství. Myšlenky na to, jaké to je POPRVÉ, to očekávání, první spojení vašich rtů, první doteky, takové to první mrazení a vzrušení z neznámého.

Fakt, který vás určitě nepřekvapí, je ten, že většina žen si představuje kolegu z práce, svého nadřízeného, muže se kterým se potkává třeba pravidelně ve vlaku, přítele své kamarádky, a dokonce se některé starší ženy přiznaly k tomu, že si v představách užívaly jiskření s kamarádčiným synem nebo s přítelem své dcery.

Sex se starší ženou - užijte si ho!

Proč byste měli vyzkoušet sex se starší ženou? Máme tady 10 dobrých důvodů!

Vše je ale jen a jen v jejich představách, rozhodně to není o tom, že se snaží některého z těchto mužů, se kterým si užily virtuální dobrodružství, uhnat. V reálném životě s ním nic mít vlastně ani nechtějí a to, že by vyměnily svého dosavadního partnera a obětovaly tím svůj fungující vztah za něco, co si vysnily, o tom nemůže být ani řeč. Tedy ve většině případů. Samozřejmě je cca 8 % žen, které byly ochotné svým představám podlehnout a pálit mosty, „když to vypadalo, že by to šlo“. Ale co vás určitě překvapí, je počet mužů, kteří byli nevěrní své stálé partnerce s kolegyní. Byla to pouhopouhá 2%.

A pak že muži podvádějí více než my, ženy :-)

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama