Sex a vztahy

28. února 2017 09:55

Martina Čerňanská

Příběh Terezy (37): Otčím mě zneužíval, kvůli tomu žiju jako poustevník

Moje máti se po tátově smrti zamilovala až moc rychle. A do mužského, který ji pobláznil nevídaným způsobem. Jenomže po letech ve spokojeném vztahu máma přibrala a můj otčím neměl nic jiného na práci, než si svůj chtíč konejšit na mně.

Tatínek byl báječný, chodívali jsme spolu na výlety, postavil nám nádherný dům a měli jsme se královsky. Kvůli dluhům však začal jezdit kamionem, a tato práce se mu stala osudnou. Vydechl naposledy na cestě do Itálie. A my s mamkou zůstaly sami. I když ne na dlouho.

Nejdříve byly jen lichotky

Karel matku doslova a do písmene pobláznil, posílal jí kytice růží se vzkazy, bral ji do vyhlášených restaurací ve městě, jezdili na dovolené a všechno vypadalo růžově. Párkrát jsem s nimi jako malá holka jela taky, vlastně to bylo moc fajn. Ale postupem času, jak jsem dospívala, se na mě začal dívat trochu jinak. Hladovým pohledem mě sjížděl od hlavy až k patě, měl přisprostlé narážky na moje ňadra, prostě se choval trochu jako hulvát. Ale toho si máma nevšímala, maximálně se tomu zasmála, a když jsem si na to stěžovala, tak nad tím mávla rukou.

Ten parchant mě prostě znásilnil

Díky pohodovému životu máma postupně přibrala odhadem asi 25 kilo a bylo to znát. Od té doby se z mého otčíma stal slizoun. Jednou jsem ho nachytala, jak se hrabe v mém spodním prádle. Později jsem ho načapala, jak mě pozoruje při sprchování a nad mou siluetou skrze sprchový kout se nestydatě ukájel. Když jsem rozhrnula dvířka, nerušeně pokračoval dál, mlsně se olíznul a rozkošnicky prohodil něco v tom stylu, že mě prostě chce. Nevěděla jsem, kam s pohledem, úplně se mi zježily chloupky po těle a já dostala strach, co bude dál. Přistoupil ke mně, začal mě líbat, při té příležitosti jsem ho odhodlaně kousla do rtu a doufala, že bude konec. Místo toho mi dlaní přikryl ústa a jal se mě osahávat dál. Jeho mužství stálo v pozoru a já doufala, že jej nenapadne to nehorší, co by mi mohl udělat. Bránila jsem se, kopala kolem sebe, ale marně. Přes můj nesouhlas ukončil mé dětství a udělal ze mě ženu. Vlastně mě znásilnil.

A jednou mu to bylo málo….

Řekla jsem to matce a ona mi nevěřila, prý jsem si to všechno vymyslela jenom proto, aby si mě zase více začala všímat. Otčímovi jsem se začala vyhýbat, jak to jen šlo, ale on kolikrát přišel za mnou do pokoje i pozdě v noci. Máti dal do čaje silný prášek na spaní, zatímco si to se mnou rozdával. Zbytek noci na to jsem probrečela a byla úplně zničená. V sedmé třídě jsem totiž už nebyla panna a pravidelně se na mně můj otčím ukájel. Bydleli jsme daleko od rodiny, babička s dědou umřeli už dávno a já tak musela posečkat až vypadnu někam daleko na intr a bude po všem.

„Dnes mi táhne osmatřicet a dosud jsem neměla žádný pořádný vztah. Prostě nesnáším mužské a mám z nich obrovský strach. Kvůli jednomu parchantovi, co mě znásilnil, jsem nešťastná celý život. Nevím, co bude dál. Něco ve mně mi říká, že bych s tím měla zajít za odborníkem, a možná by se mi ulevilo. Ale na druhou stranu se strašně stydím,“ vysvětluje s obavou Tereza, která si prošla v pubertě doslova peklem.

Tereza z Jihlavy

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

Sdílejte článek
Štítky Itálie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.