Příběhy

21. ledna 2021 05:00

Martina Čerňanská

Sandra (28): Mám dva muže. Jednoho pro lásku, druhého si držím na sex

Stalo se to znenadání a nikdy bych si nemyslela, že je možné, aby vaše srdce i mysl okupovaly dva naprosto odlišní muži. Jeden jako voda, milý a něžný, kdežto ten druhý jako oheň, vášnivý a temperamentní. Jenomže co teď?

Komu dát přednost, když dokážu být šťastná jedině za předpokladu, že z mého života nezmizí ani jeden.

Žila jsem si sice spokojeně, ale nudně, a když jsem dostala nabídku od jedné firmy otevřít pobočku v Praze, s nadšením jsem ji přijala. A s touto změnou působiště mi zanedlouho vkročila do mých všedních dní láska s velkým L v podobě Davida, pohodáře každým coulem, pro kterého nebylo problém vůbec nic, všechno bral pozitivně a především s úsměvem na rtech. Dokázal mě pobavit, být oporou, setřít slzy, povzbudit, on prostě uměl všechno. Sex s ním byl mírně průměrný, ale byla jsem nadšená, že mám s kým trávit čas, tak jsem na takové přízemnosti dvakrát nemyslela a užívala si, co hrdlo ráčí. A že toho bylo víc než dost. Po roce a půl opadla prvotní zamilovanost a já v Davidovi viděla pořád toho skvělého chlapa, který by kvůli mně ušel světa kraj, ale rozhodně už to nebylo takové jako dřív, ostatně to ale znáte taky. Stereotyp je prostě prevít, zvlášť když mu to umožníte. Láska a hluboká náklonnost ale nezmizely.

A pak přišel do mého života ten druhý

Do mého života pak přinesl barvy až Robert. Uhrančivý, s nakažlivým smíchem a ambiciózní až na půdu. Zdravé sebevědomí mu rozhodně nescházelo, uměl zaujmout jak mužným postojem, tak charismatickým vystupováním. On byl prostě nevšední každým coulem a moje po vášni vyprahlé ženství se ozvalo s akutní prosbou po vášni. Měla jsem prostě chtíč vepsaný v očích a moc dobře jsem věděla, že své vzrušení v jeho přítomnosti prostě skrývat nechci. Chtěla jsem, aby si můj vzkaz a mé signály přečetl a naložil s nimi tak, jak se sluší a patří. A on prostě mým touhám vyšel vstříc.

Dokonalý sex

Vyspala jsem se s ním a řeknu vám, že to bylo snad ještě lepší, než jsem si v těch nejdivočejších představách mohla jenom představit. On prostě v sexu válel a já se v jeho náruči rozpouštěla jako zmrzlina na horkém slunci. Nechtěla jsem se smířit s myšlenkou, že tohle krásné zažiju jenom jednou, tak jsem kývla na druhou, třetí a pak vlastně i desátou schůzku. Asi nemusím podotýkat, že byla postelová. I když i mimo sex jsme si rozuměli, jako bychom se narodili jeden pro druhého. Sypal z rukávu jeden vtip za druhým, častoval mě božskými komplimenty, a i kdyby se nezakládaly na pravdě, bylo by mi to v tu chvíli asi jedno, já jsem prostě Robertově kouzlu propadla jako školačka. A tak jsem to ve dne táhla s Davidem a večery trávila v Robertově bytě, který byl sice menší, ale zato měl ten nejkrásnější výhled na město z ptačí perspektivy a terasu, kde jsme snídali kolikrát při východu slunce a milovali se při jeho západu. On totiž uměl překvapit, každá schůzka byla jiná, ale v jednom byly podobné. Všechny byly strhující.

Nedokážu se rozhodnout

Komu dát přednost? Trvanlivé lásce se šťastným, leč nudným koncem, nebo románku na plné pecky s nejistou budoucností….

Jakmile nemá Robert čas, trávím ten svůj s Davidem. Ten mi poradí, pohladí a vím, že by se pro mě rozkrájel, kdežto má druhá láska je úplně jiná. Žije na maximum, víc se činí, než toho namluví, na ostatní ženské působí jako magnet a sexappealu má na rozdávání. Možná to není láska jako taková, ale spíše hormonální smršť. Když si ale představím, že bych Roberta už nikdy neviděla, bolí mě z toho duše a stejně tak je to i s Davidem. Vím, že David by byl jako táta a manžel vynikající, akorát se obávám, že bych ho stejně podváděla s takovým mužem, jako je Robert. Škoda, že tyto osudové muže nemohu slít dohromady a udělat z nich pana ideálního přesně pro mě.

„Asi si říkáte, že jsem úplně praštěná, když dávám přednost Robertovi před klidným, rozvážným a milujícím Davidem. I já bych to nepochopila, pokud bych to nezažila na vlastní kůži. Sama ještě nevím, jak se rozhodnu. Ale asi bych měla dát kopačky oběma a začít znovu s někým, s kterým budu chtít spát i žít po jednom boku,“ uzavírá Sandra, která má nejenom v srdci, ale i v mysli totální chaos.

Sandra ze Zlína

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.