Sex a vztahy

7. března 2016 04:20

Lucie Průchová

Sex po letech s novým mužem... Je to trochu jako poprvé!

Pokud jste si o sexu nějaký ten pátek mohla nechat jen zdát, nebo jste se mylně domnívala, že po rozvodu, kdy váš drahý zaparkoval v posteli své sekretářky, si už žádného jiného chlapa k tělu nepřipustíte, pozorně čtěte...

Možná se právě teď schyluje k vaší milostné premiéře s novým objevem a vám hlavou víří hromada hororových scénářů, stopněte je a začněte se těšit. Je totiž rozhodně na co. Přinášíme tipy, díky kterým se po milostné štaci zdrží až do ranního kuropění a k tomu ještě s mlsným očekáváním na další neslušné pokračování.

Dobré podmínky musí být!

Vyžeňte děti k babičce, rozdejte je na hlídání rodině a postarejte se o to, aby vás nikdo nerušil. Vezměte si klidně půl dne volno a na ten velký hřeb večera se s předstihem řádně připravte. Ne, nemáme na mysli, abyste gruntovala celý byt a stála u plotny, aby si váš samec připadal jako bůh. Pokud byste se vytáhla s touto parketou, zavětřil by, že u vás se mu dostane prvotřídní servis a vy tak budete nevědomky pasována na puťku domácí. Naopak si naplánujte lehčí menu, lehounce pokliďte a veškerý čas věnujte jen sama sobě. Zbavte se chloupků, dopřejte si koupel, masku, zábal, manikúru, pedikúru a hupsněte do „funkčního“ prádla. Ne, nemáme na mysli to, co odvádí pot a umožňuje pokožce dýchat, ale to, co skryje potřebné a poukáže na vaše ladné tvary. A výsledkem této funkčnosti pak bude jeho znatelný nárůst v inkriminovaných partiích. Nejen on, ale i vy (po té) se budete mít na co dívat.

Pokud po vás touží, znamená to jediné: Jste sakra sexy!

Visí vám na rtech a i když se snaží sebevíc, vůbec nemá tušení o tom, co mu právě říkáte, protože on má úplně jiné starosti, v myšlenkách je totiž o krok napřed. Před očima má vidinu toho, jak vás svléká, hladí, laská a líbá. Udělejte to jako on. Neřešte, jestli se vám nevyroloval špíček, nebo jestli vaše prsa neohodnotil přívlastkem „long vehicle“. Vy jste ho vzrušila, touží po vás, a pokud si přece jen nevěříte, osahejte jeho tvrdost, kterou by bez problémů mohl rozbíjet skořápky ořechů. Takže asi tak!

Nečekejte sex, který vám zboří ložnici.

Všichni máme s prvním sexem spojené samé superlativy, ale vesměs se jedná o oťukávání toho, co a jak máme v posteli rádi. Stejně jak on musí objevit, kam má sáhnout, aby z vašeho hrdla vyloudil sladké steny, vy se budete muset prvně skamarádit s jeho stožárem. I když jsou všichni chlapi stejní, tak i oni mají jinak náročné touhy. Jeden chce při orálu, abyste věnovala pozornost váčku s cenným pokladem, jiný abyste nelenila a cílila na citlivou oblast hráze. Považujte toto milostné poznávání jako za poznávací zájezd, který vás nasměruje do milostného Edenu. A v tomto případě i cesta znamená cíl.

„Když jsem se po měsíční známosti poprvé vyspala s Františkem, byla jsem zaskočena tím, že se ve svých pětačtyřiceti udělal za pár přírazů. Abych dosáhla svého orgasmu, potřebovala bych ještě pár chvil lásky navíc, takže já byla sice ochuzena, ale jeho doznání mi to bohatě vykompenzovalo. Dodnes vidím, jak se šibalsky omlouval, že se už dlouho s nikým nemiloval a já ho na tolik vzrušuji, že si prostě nemohl pomoct,“ svěřuje se Mariana (35) a tvrdí, že první sex sice nemusí být dokonalý, a přesto všechno se vám zapíše do vzpomínek.

Podpůrné trio aneb aby to klaplo!

- Vysvátkujte z ložnice vašeho kocoura. Mít dva samce v posteli, byť ten jeden je ten se studeným čenichem, nedělá dobrotu.

„Můj kocour má ve zvyku si na mě lehnout a spokojeně vrnět a jeho oblíbený rituál je natolik silný, že se této radosti nevzdal ani ve chvíli, kdy si Pavlovy polibky našly cestu do mého klínu. Kocouří hlasité vrnění nás natolik rozesmálo,že rázem bylo po všem, vypadalo to totiž jakoby si to kocour užíval víc, než já,“ vzpomíná s úsměvem Romana (34).

- Pokud jste dlouho neměla mužského pod peřinou a vaše tělo není takové, jak byste si přála, nezhasínejte. Nechejte svítit lampičku na nočním stolku. Intimní osvětlení bude lichotit vašim tvarům a navíc mu neukradnete vizuální potěšení.

- Uvolněte se skleničkou vína. Jen pozor, abyste od uvolnění nepřeskočily do stavu, kdy vám bude jedno úplně všechno.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.