Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Sobec v posteli: Co s ním, když mu jde jen o jeho rozkoš?

Co si počít s partnerem, který se při sexu snaží uspokojit jen sám sebe a na tom, jak se cítíte vy, mu vůbec nezáleží?
Vydáno: 17.06.2017
No tak hlavně, že je spokojený...
Autor: iStock No tak hlavně, že je spokojený...

Dost možná je jinak dokonalý partner, skvělý rodič, vydělává, můžete se na něj spolehnout. Ovšem jeho sexuální IQ je zcela nevyvinuté. Poté, co dokonale uspokojí při milování sebe, se odvalí a usne.

Případně trvá při sexu jen na jedné jediné poloze – a to té, která vyhovuje jemu. Nebo tvrdí, že sex = rytmické zásuny.

Jak z toho vybruslit?

 

 

Řekněte mu to na rovinu

Pokud nechcete zcela rezignovat na své orgasmy, měla byste mu domluvit. Samozřejmě občas si můžeme navzájem vyhovět, uděláte mu dobře, necháte ho spát a vy máte chvilku na svou oblíbenou knížku. Jenže trvale je situace neudržitelná. Vysvětlete mu, že sex je důležitou součástí vašeho života a takhle, jak vaše milování probíhá, vám to nevyhovuje. Mužům totiž nestačí jen naznačovat. Možná se domnívá, že jste celou dobu navýsost spokojená. Jestli jste k tomu už pár orgasmů zahrála, nemá důvod se domnívat, že by tomu bylo jinak. Určitě ale nedělejte žádnou hysterickou scénu a jako příklad správného postupu nepřipomínejte milování s vaším bývalým partnerem.

Udělejte si to sama

Orgasmus si můžete dopřát i sama. K tomu naštěstí existuje spousta hejblátek, která najdete v sexshopech. Ale bohatě si můžete vyhrát i s vlastníma rukama nebo různými příhodnými věcičkami, které máte po ruce: jak příjemná je na omak kožešina, peříčko nebo masáž olejem…

Hladit se můžete klidně před parterem, třeba ho k něčemu ještě vyprovokujete. Případně ho nechte spát a hrajte si sama.

Na střídačku

Pokud váš partner prostě není schopen vydržet delší sexuální aktivitu, domluvte si hru „něco za něco“. Jednou bude v hlavní roli on, podruhé ale zase vy.

Opatřete si milence

Je jasné, že pokud se daná situace opakuje více než často, partnerská souhra vám bude chybět. To samozřejmě nahrává nevěře. Tohoto rizika by si měl váš drahý být vědom. Samozřejmě musíte vzít v úvahu i to, že tak vážně ohrožujete svůj vztah.

Vyhodit ho?

Partner může mít také psychický nebo zdravotní problém. Snažte se ho ze všech sil přesvědčit, abyste se šli poradit za odborníkem. Pokud na sobě ale nechce pracovat a je mu jedno, že vy se cítíte mizerně, je každá rada drahá. Popřemýšlejte o své životní situaci. A i o tom, zda se jeho postelové sobectví náhodou neprojevuje i v jiných oblastech života. Zda není lakomý, dá na vaše názory, hezky se stará o děti… Sepište si všechna pro a proti a podle toho jednejte.

Mohlo by vás taky zajímat:

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

Pro některé ženy je provozování sexu před zraky jejich muže něco nepředstavitelného, jiné to uvítají jako zpestření vztahu

Schválená nevěra: Znáte kandaulismus?

6 tipů, jak dosáhnout orgasmu bez pomoci vibrátoru

Nejdřív se uvolněte

Orgasmus bez vibrátoru uvolněte se

Sexuální pomůcky hrají důležitou roli při objevování naší sexuality, ať si s nimi hrajeme sami, nebo i s partnerem. Díky bohu za to! Naštěstí neexistuje žádné pravidlo, které říká, že každé setkání musí mít alespoň dva účastníky, tedy dvě těla. Obzvlášť tehdy, když je v dosažení orgasmu větší spoleh na vibrátor než na partnera. Potvrzují to i výzkumy - až třetina žen zřídka nebo dokonce nikdy není schopna dosáhnout vyvrcholení v průběhu sexuálního styku.

 

Stejně jako u sexuálních poloh neprovozujete pokaždé misionáře, zkuste se odpoutat i od rutiny použít vibrátor. Berte to jako příležitost prozkoumat vaše tělo jinak. Napojit se na něj a objevit, jaké další vzrušení vám nabízí. Můžete dokonce zjistit, že se dokážete rukama více vzrušit a mít silnější orgasmus, než když použijete sexuální pomůcku. Nebojte se toho a objevte dosud nepoznané. Zaujměte příjemnou polohu a začněte vnímat vaše tělo v prostoru. Uvolněte napětí, prohlubte dech, oddejte se sama sobě.

 

 

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná

Poznejte své tělo

4 důvody, proč je masturbace zdraví prospěšná ruka

Masturbace už dávno není sprosté slovo. Naopak sex koučka Julie Poupětová svým klientům masturbaci doporučuje jako domácí cvičení pro další partnerský rozvoj. „Sebemilování je plnohodnotnou sexuální aktivitou. Není to o nic horší než partnerský sex. Myslete také na to, že váš partner není odpovědný za váš orgasmus. Je to vaše tělo. Jestli prožijete orgasmus, je ve vaší hlavě a vašich rukách.“

Článek je zařazen v: partnerství, orgasmus, milenec, rozkoš, sobec, uspokojení, sobecký milenec