zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Umíte správně flirtovat? Máme pro vás návod

Umíte správně flirtovat? Máme pro vás návod
Autor: thinkstock.com Umíte správně flirtovat? Máme pro vás návod
cernanm , Vydáno: 23.10.2016
Bojíte se tohoto možná trochu záludného až tajemného slova? To je zbytečné. Flirtování je nevinná zábava, příjemná hra, která vám pomůže zpříjemnit deštivé odpoledne, firemní večírek, kam se vám příliš nechtělo, případně nudné stání ve frontě na poště.

reklama

Flirtovat je možné kdykoli, třeba i v absurdních situacích. Téměř bez nadsázky lze konstatovat, že flirtovat můžete i vevýkopu a nebo na rozhledně. Prostě kdekoli.

Začínáme očním kontaktem

Za normálních okolností očima přelétneme tvář druhého člověka za tři vteřiny. Když se na vás někdo zadívá po dobu delší než čtyři vteřiny, už zatím něco je. A právě v tomto případě se většinou jedná o flirtování. Proto, dámy, jakmile na vás kdosi hledí čtvrtou nebo pátou vteřinu, nejspíš jste ho zaujaly. Hra zvaná flirt může začít.

muži lichotky

Lichotky, které muži chtějí od žen slyšet. A často!

Pokračujeme hezkým úsměvem

Pěkný úsměv si lze nacvičit před zrcadlem. Flirt většinou vedle očního kontaktu začíná též úsměvem, pochopitelně že rafinovaným. Jinak se usmíváme na miminko či na dcerku, která nám ukazuje pochvalu v žákovské knížce, jinak ve vinárně na nějakého interesantního chlapíka. A navíc, flirtovat může i žena, která je zadaná či dokonce vdaná. Je to prostě jen roztomilá hra, nic víc, nic míň. Dlouze se zadívejte muži do obličeje, poté se vřele usmějte (jak, to víte, nacvičovala jstesi to přece před zrcadlem).

Na řadě jsou toulavé oči

Flirtující dvojice se mnohdy dívá navzájem nejen do očí, ale často se ti dva ivšelijak prohlížejí. Oči bloudí přes obličej dolů. Pokud se vám protějšek dívá na rty, znamená to, že by vás docela rád políbil. Jenomže při flirtu zůstávají polibky jen v našich představách. O to je to romantičtější.

A zrcadlíme...

Opakujeme-li pohyby, které dělá ten druhý, on má pak pocit, že s ním jak si souzníme, že mu lépe rozumíme, že s ním splýváme. Proto "zrcadlení" k flirtování neodmyslitelně patří. Když on na vás ukáže, vy to uděláte také. Výsledkem bude další a ještě delší úsměv.

Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily

Ženy, které muže odrazují: Co dělat, abyste mezi ně nepatřily

Obočí letí do výšky

Legrační je, že když nás někdo zaujme, automaticky zvedneme obočí, aniž to můžeme nějak ovlivnit. Jakmile uvidíte, jak chlapíkovi u vedlejšího kavárenského stolku "letí" obočí vzhůru, je vyhráno – zaujala jste ho. Všímejte si také mrkání, i to je podvědomá záležitost. Když se na vás muž dívá a líbíte se mu, aniž si to uvědomuje, začne mrkat víc, než je obvyklé, a rozšiřují se mu zorničky. Ale pozor – totéž platíi o vás.

Vlastně o nic nejde

Tvrdí se, že Češi jsou národem hravým, proto je jim flirtování tak blízké. A kdo jednou kouzlu flirtu propadne, nevyléčí ho už nic. Jenže této závislosti netřeba se obávat, není riskantní. Když jí propadnete, rozhodně nebudete potřebovat žádné léky. Je třeba dodržovat určitá pravidla: flirt by měl být příjemný oběma stranám. Takový pak dokáže rozjasnit nejen tu určitou chvíli, ale často i celý den.

-em-

reklama

Související témata: láska , rande , životní láska , jak flirtovat , oční kontakt , muž snů , láska na celý život

reklama

Přečtěte si také

reklama