zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Ve 33 letech jsem stále panna a žádný muž mě nechce

Dívky většinou začínají svůj sexuální život v 17 letech. Po třicítce je žena -panna rarita.
Autor: Thinkstock Dívky většinou začínají svůj sexuální život v 17 letech. Po třicítce je žena -panna rarita.
anna kopečková , Vydáno: 16.04.2016
Opět je tu pro vás poradna guru Káji... Pro ty, kteří ještě netuší, kdo to je, nejdříve vysvětlení, kdo to vlastně je a co vám bude každý týden přinášet.

reklama

 

Nápad na zrození guru Káji se zrodil při jedné z našich redakčních hospod, při kterých se obvykle nikdo z nás nebrání podebatovat o svých partnerských a sexuálních strastech a radostech. Ostatní vždycky velice rádi a ochotně poradí, jak se situací, která někomu zrovna leží na srdci a na duši, naložit.

Nejlepší rady má vždy náš kolega Karel, kterému proto říkáme guru Kája – je to milovník a obránce něžného pohlaví. Ten vždycky ví, jak se v dané situaci zachovat, a velice pohotově a s vehemencí sobě vlastní to nám, svým kolegyním, sdělí. Nutno dodat, že naši partneři z toho skoro vždy vylezou jako totální nadsamci a uzurpátoři, které on by trestal nejméně týdenní hladovkou, v horších případech měsícem bez sexu nebo rovnou rozchodem či rozvodem.

A protože si myslíme, že je škoda, abychom si Káju nechávaly jen pro sebe a aby radil a pomáhal jen nám, rozhodly jsme se, že se o něj s vámi, utiskovanými ženami, podělíme.

Tedy – pište nám o svých vztahových problémech na náš mail prima-zeny@iprima.cz a nebo do zpráv na našem Facebooku… facebook.com/PrimaZeny.cz/

Všechny vaše dotazy a bolístky předáme našemu, a teď už i vašemu Kájovi, aby vám poradil, jak ty naše chlapy, děti, další členy rodiny nebo jiné narušitele našich poklidných životů zpracovat.

Už teď se prý nemůže dočkat, aby mohl zasáhnout a podat vám pomocnou mužskou ruku a oporu v těžkých životních situacích.


Jako další nám napsala čtenářka Lenka, které děkujeme za následující dotaz...

Je mi 33 a jsem stále panna. Zjistila jsem, že ideální muži asi neexistují. Jenže moje panenství je teď už na obtíž. Mnoho mužů prostě nechce „otvírat konzervu“.  Bojím se, že zemřu jako stará panna. Nějaký tip?

 

A co na to Guru Kája?

Pojem "ideální muži" zní docela zábavně. Hádám, že tím myslíš "aspoň jeden chlap, kterýmu na celej život stačím jenom já", a v tom případě jsi buď měla obrovskou smůlu, nebo jsi prostě blbě hledala. Ať už to ale bylo jakkoliv, momentálním řešením je nalákat do pasti prvního svolnýho ucházejícího hocha a prostě se toho břemene zbavit (pokud se přímo nezeptá, ani o něm nemusí vědět). A pak se můžeš vesele vrátit na trať singles a svoje dlouhodobý vztahový plány řešit v uvolněnějším módu. Věř mi, do začátku ti to rozhodně prospěje.

Tvůj guru KájaNěkdy se prostě neubráníme a musíme se k tomu vyjádřit i my – Prima ŽENY...

Milá Lenko!

Panenství je pro každou ženu něco magického. Něco, co si šetří, aby ho mohla darovat někomu výjimečnému, někomu, kdo zaplní její srdce. Možná se k tomu my ženy až moc upínáme, protože věříme, že jednou přijde ten pan BOŽSKÝ. Ale opravdu někdy přijde? Asi každá žena časem zjistí, že ideální muži neexistují. A i kdyby existovali, asi by život s nimi byl pěkná nuda. Navíc je jiná doba. Dřív si ženy schovávaly panenství, aby ho darovaly svému manželovi. Dnes je předmanželský sex úplně běžný a je asi jen velmi málo mužů toužících po své nastávající, která je ještě panna.  

My ženy taky často očekáváme, že okamžik, kdy přijdeme o panenství, bude naprosto výjimečný. A ono je to pak trochu (nebo spíš úplně) jinak. Z jednoho průzkumu vyplynulo, že skoro polovina žen není spokojena s tím, jak proběhl jejich první sex.

Ty bys na sebe, Lenko, hlavně měla přestat koukat jako na "starou konzervu". Jsi přece krásná, chytrá a v nejlepších letech. A navíc výjimečná! Neboj se a ukaž to mužům, kteří jsou okolo Tebe. A že jsi panna, to přeci nikdo nemusí vědět. Prožij to své poprvé s prvním, který s Tebou bude ochoten skočit do postele. A třeba to bude zrovna ten pan Božský, na kterého čekáš.

Za Prima ŽENY – Anna

 

 

Máte rádi sportovkyně? Můžete jim to udělat přímo na kolečkových bruslích!

Panny na sex – Pohled na ně vás bude děsit až do konce života

Manžel se stěhuje k těhotné milence

Pavla (34): Manžel se stěhuje ke své těhotné milence

 

 

 

reklama

Související témata: Sex , panna

reklama

Přečtěte si také

reklama