Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Víkend plný lásky: Už víte, jak si ho užijete?

1/7: Masáž, která může skončit orgasmem: Vyzkoušejte tantru!
Masáž, která může skončit orgasmem: Vyzkoušejte tantru!

Vůbec si neděláme legraci! Tantrická masážní studia vyrostla jako houby po dešti. Může za to obrovská vlna popularity, kterou tento druh masáží spustil.  

Tantra je něco jako staré učení lásky, které má svůj prapůvod v Kámasútře pocházející až z exotické Indie. Zkušenými prsty vás masérka dovede do stavu, ve kterém se budete zmítat mezi extází a přicházejícím orgasmem. Tyto masáže vás bohužel tolik nenadchnou poměrně vyšší cenou, ale na různých slevových serverech se dají sehnat za velmi příznivou cenu. Tak proč si neužít něco, co vám přinese ještě víc rozkoše a ještě k tomu ve sváteční den?

Pokud do tantrického masážního studia vyrážíte poprvé, vsaďte na párovou masáž. Skvěle si ji užijete.

2/7: Pojďte do kina: 50 odstínů šedi rozechvěje filmová plátna
Video VIP zprávy: Snímek 50 odstínů šedi se chystá do kin

Tenhle dlouho očekávaný filmový trhák zcela jistě zaplní kina do posledního místa, tak si včas rezervujte na 14. dvě sedadla ve svém oblíbeném kině. Jen čtení knihy fungovalo na tisíce žen jako afrodisiakum. Nechte se překvapit, co s vámi tahle nevšední filmová podívaná udělá! Malou ochutnávku najdete TADY.

3/7: Romantika na zámku: Nestojí moc a chutná po lásce
Romantika na zámku: Nestojí moc a chutná po lásce

Večeře při svíčkách, vyřezávaná postel s nebesy, praskající krb, sklenička šampaňského a jen vy dva. Vraťte se zpátky v čase s vaším milým a ustelte si na celý prodloužený víkend na zámku, kde vám komorná přinese snídani až do postele. Podle nás by si měl takový komfort alespoň tu a tam dopřát opravdu každý.

Cena za prodloužený víkend se pohybuje od 2000 Kč na osobu.

 

4/7: Frnkněte za teplem: Hřejivými paprsky láká Omán, Karibik nebo Egypt
Frnkněte za teplem: Hřejivými paprsky láká Omán, Karibik nebo Egypt

Pokud máte sněhu a chladu dost, sbalte se a se svojí láskou odcestujte za zážitky. Mrkněte se na nabídku super last minute a vyberte si z destinací, kde vás sluníčko rozehřeje a dobrá nálada tak bude s vámi. Nespočet mileneckých párů si v tomto období chválí i proslulé Kanáry. Neláká vás pláž s černým pískem na ostrově Tenerife nebo jedna z nejkrásnějších s názvem Maspalomas na Gran Canarii?

5/7: Vyražte do města: Zahrajte si hru a dejte si valentýnskou kávu
Vyražte do města: Zahrajte si hru a dejte si valentýnskou kávu

Jestli si s partnerem rádi hrajete a líbí se vám soutěž Pevnost Boyard, zkuste nově otevřenou pražskou hru Puzzle Room. Přenesete se do 16. století do staré Prahy, do doby bez elektřiny a počítačů, do doby, kdy lidé mohli v ulicích potkat Golema. A vaším jediným úkolem bude dostat se do hodiny z místnosti plné hádanek, zamčených beden, divných zvuků a falešných stop. Jedinými pomůckami vám bude vaše logika, důvtip a představivost. A po náročné hře můžete nabrat síly v některé z kaváren, které jistě budou nabízet speciální valentýnskou kávu třeba v zamilované dvojici s dortíkem. A ten nejlépe chutná ve dvou.

6/7: Večer plný chutí
Malinový cheesecake s bílou čokoládou

Pokud si letos nemůžete kdovíjak vyhodit z kopýtka, utápět se v depresi rozhodně nemusíte. Ukuchtěte si s drahým romantickou večeři, kde se bude podávat krémový malinový cheescake a mix obřích krevet a garnátů. Nebo zkuste tento pikantní salát s krevetami.  Rozhodně nešlápnete vedle, když si valentýnský večer dochutíte prémiovými sýry z daleké Francie nebo Itálie. Kvalitní sekt, který vás polechtá na jazyku, nebo sedmička dobrého vína představují sázku na jistotu.

7/7: Milování nesmí chybět
Milování nesmí chybět

Pokud vás předchozí tipy nenavnadily, tímto se vám zaručeně trefíme do chuti. Vyplňte si víkend polibky a sexem. Ten je totiž hitem číslo jedna pořád, i kdyby žádný Valentýn vůbec nebyl.