Sex a vztahy

2. listopadu 2016 04:40

Martina Čerňanská

Víte, jak poznáte, že vás miluje? Takhle!

Vyjádřit city není pro muže zdaleka tak jednoduché jako pro ženy. Nejspíš byste chtěla poslouchat sladké: "Miluji tě!" přinejmenším několikrát denně, ale s tím nepočítejte.

Ostatně bylo by to i podezřelé a nasvědčovalo by to tomu, že muž po vašem boku je sňatkový podvodník, anebo nepraktický a nenapravitelný snílek. Samozřejmě že je krásné ta dvě milá slůvka čas od času slyšet. Ale máme pro vás i další a důležitější důkazy toho, že ten chlapík o vás opravdu stojí. A že je to vážné...

Napevno s vámi počítá

Dávejte pozor, zdali se vyjadřuje v množném čísle. Jde o to, aby vše pokud možno plánoval i s ohledem na vás, ať se to týká zítřejší procházky se psem, nedělního výletu či dovolené, na kterou se pojede až za rok. Pokud říká: "Zítra půjdeme nakoupit," případně: "Co budeme dělat o Vánocích?" - je to dobrá zpráva. A jakmile v množném čísle plánuje i dovolenou, můžete podlehnout blaženému optimismu.

Vpustí vás do "vlčího doupěte"

Důležité je, aby vás pustil co nejblíže k sobě, to znamená v prvé řadě do svého "doupěte". Když dovolí, abyste umístila do jeho koupelny svůj kartáček na zuby, abyste zalévala žloutnoucí fikus a zkoumala, co je v ledničce a co je potřeba dokoupit, pak se pravděpodobně blíží i doba, kdy se nastěhujete natrvalo. A až vás přiveze ukázat mamince, pravděpodobnost, že jde o vážnou známost, hraničí s jistotou.

Odpustí hrozné prohřešky

Obarvila jste mu nejoblíbenější džíny narůžovo? V den, kdy vám slavnostně věnoval vytoužené klíče od bytu, jste je ztratila... a nenašla? Omylem (i když možná maličko úmyslně) jste mu udělala z milovaného trička na košíkovou, které nosí už od dob starších žáků, hadr na podlahu? Vymazala jste mu nerada z notebooku jakýsi významný projekt a spoustu starších fotografií? Tohle všechno vám odpustil? Tak to vás má ale opravdu hodně rád.

Tráví s vámi čas

Nezáleží na tom, zda se jedná o studentíka, který má času relativně dost, anebo o extrémně vytíženého ředitele firmy. Ať pracuje kdekoli, čas na vás si udělá, i kdyby měl zrušit veledůležitou pracovní poradu či utéci ze zaměstnání oknem. Ať se stane, co se stane, chce být s vámi. A to je právě láska.

Dělí se o radosti i prohry

Okamžitě poté, co uspěl v náročném příjmacím řízení (dostal přidáno, koupil auto, získal lístky na úžasný koncert...), zavolal vám? Miluje vás, jste jeho blízký člověk. Připravte se však i na to, že bude volat i v případě, kdy se mu bude zdát, že se celý svět zhroutil a vy jste jeho jediná záchrana.

Sdílí s vámi vše, i to zlé

Už dávno si všiml, že máte dvě tváře. Na veřejnosti jste krásná jako květina, když ho doprovázíte do divadla, připomínáte půvabnou princeznu. Ve chvíli, kdy vás představil kamarádům, tvářili se uznale, jejich oči beze slov říkaly: Páni, ta je hezká! Což neplatilo, když jste měla chřipku a vypadala jako neučesaná čarodějnice s mastnými vlasy, zestárlá o deset let. Ale přesto se o vás staral, vařil vám čaj a tvrdil, že vám to sluší i v nemoci.

Udělá i to, co je mu proti srsti

Navlékla jste ho do obleku a kravaty, protože vánoční večírek vaší firmy vyžadoval vysoce společenské oblečení? A šel s vámi, ačkoli mumlal, že obleky k smrti nenávidí? Pojede k moři, i když válení na pláži nepatří k jeho oblíbeným zábavám? Važte si toho, oceňte to, a hlavně ho nenuťte k aktivitám, které sám nevyhledává, příliš často. To by mohlo být nebezpečné.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.