Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Vžité, leč nepravdivé mýty o lásce a mužích

Pokud věříte v omyly, co mohou poslat váš vztah nekompromisně do kytek, koledujete si o to, že se pana pravého vzdáte dřív, než ho vůbec stihnete poznat.
Vydáno: 03.10.2015
Mýty o lásce a mužích
Mýty o lásce a mužích Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zapomeňte na to, co nám vtloukají do hlavy režiséři sladkobolných romancí a raději se řiďte vnitřním hláskem, co vám našeptává, že právě váš soused od vedle může být tím, kterého pořád hledáte.

Když neudělá první krok, nezaslouží si vás!

Možná v době, kdy se muž musel ženě dvořit, aby společně mohli začít oficiálně randit, bylo nutné dělat kolem seznámení takové cavyky. Dnes je ta doba v nenávratnu, ale vžité předsudky žijí dál, bohužel. Netahejte do dvacátéhoprvního století názory, co patří daleko do minulosti. Je doba smartphonů, dům vám postaví klidně za měsíc a za několik hodin letu můžete klidně být na opačné straně polokoule, inspirujte se vývojem a dejte svému přístupu k životu nový, modernější kabátek. Pokud se vám nějaký chlap líbí, vy se líbíte jemu, ale prozatím neudělal ten správný krok, buďte iniciátorkou vy. Když to náhodou neklapne, nevadí, alespoň budete vědět, že si toho sympaťáka s třídenním strništěm můžete odškrtnout ze seznamu potencionálních adeptů na lásku.

Budeme si hrát na doktora?

Ani vyzývavá, ani usedlá: Jak se obléknout na rande

Když mu dám na prvním rande, budu za lehkou děvu!

Takto silné označení není opravdu na místě, pokud jste si dala dostaveníčko s mužským a během celého krásného odpoledne to mezi vámi očividně jiskří, nemůžete a nechcete si říct „sbohem“ bez toho, aniž by to skončilo sexem, prostě se nechejte unést. Nestanete se terčem pomluv v očíchvašeho nového nápadníka, ani v něm neprobudíte vše zničující opovržení. A když mu pak mezi řečí po tom všem naznačíte, že něco tak nádherně šíleného jste udělala poprvé životě (klidně mu i zalžete, i když se vám tohle všechno už jednou podařilo zažít)a k tomu s ním, vynesete ho do oblak. Nejenže mu polechtáte ego, ale dostanete z něj to samé přiznání. Takže budete oba zakoušet něco nového a ta představa, že jste si z reality všedních dní zaletěli až ke hvězdám na soukromý výlet, bude pro vás do budoucna velkým plusem.

Co nám prozradí tato anketa...

17 chlapských sexuálních tipů: Co jim vadí a jaké při tom děláme chyby!

Přetvořím si ho k obrazu svému! Pozor, abyste nezplakala nad výdělkem

Spěcháte do manželství s vědomím, že milého předěláte? Tak se z obláčku bláhové naivity zase sneste na zem. Na začátku randění možná udělá pár výluk ve svém chování, aby na vás udělal dojem, ale to je tak asi všechno. Lidé se nemění na základě nátlaku druhých. A pokud se ženete do vztahu s chlapíkem, co hojně nasává, nebo má zálibu v hazardu, o nějakém předělání nemůže být řeč. Tady totiž musí přijít na řadu životní restart a pomoc kvalifikovaného odborníka, nikoli váš zamilovaný optimismus. A když o tom tak přemýšlím, proč vlastně chcete spojit svůj život s mužem, když už dopředu víte, že ho chcete změnit?! Není to tak trochu pořádná utopie?!

-lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama