Sex a vztahy

11. listopadu 2015 04:40

Lucie Průchová

Ženské mýty o sexu & Jaká je pravda z pohledu mužů!

Za svůj sexuální život si osvojíme některé techniky, o kterých jsme přesvědčeni, že právě tyto jsou ty nejlepší.

A proč také ne, když jsou několikanásobně vyzkoušené a nikdo si „nestěžoval“. Ale ne vždycky to tak opravdu je… Zeptali jsme se tedy mužů, jestli je pravda to, co si ženy o těchto určitých věcech myslí… Z odpovědí vyplývá, že tomu skutečně tak není!

1. Nejdůležitější při sexu je vypadat atraktivně, to muže vzrušuje a nic jiného pak už není potřeba.

Tak tohle je opravdu veliká mýlka! To, že jste hezká, je sice dobré jako třešinka na dortu. Ale pokud budete v posteli jen jako ozdoba a budete ležet jako ta třešeň na dortu, muže tím rozhodně nerozohníte. Důležité je zapojit se do „hry“ a užívat si ji plnými doušky.

2. Nejlepší sex je jen s nádhernou a vysoce atraktivní ženou.

Kdo vám tohle nakukal, dámy? Daleko důležitější je, jak se u toho žena chová a jestli není její sebevědomí na bodu mrazu. Když umí žena nosit nějaké to kilo navíc, je to určitě lepší, než když máte v posteli někoho s postavou topmodelky, kdo má sebevědomí menší než kulička hrášku.

3. Všichni muži sní o análním styku, jen to nechtějí přiznat.

Další z omylů… Ano, někteří muži to mají opravdu rádi, ale jsou i tací, kterým to přijde dokonce nechutné. Někteří citlivější jedinci se bojí, že ženě svým vniknutím ublíží a přijde jim to divné. Vždyť konečník není přece orgán, který by byl stvořen na sex. Dokonce ani při sledování porna tato videa nevyhledávají a když na nějaké narazí, rychle klikají jinam. Mohlo by se totiž stát, že by jejich penis vypověděl službu.

4. Pokud mu při orálním sexu nedovolím, aby jeho vyvrcholení bylo v mých ústech nebo odmítnu jeho sperma polykat, budu za netýkavku a primadonu.

Tak to zase ne! Záleží přece jen a jen na vás, jestli jste ochotná něco takového dělat a jestli se vám to líbí. Pokud ne, řekněte to otevřeně. Určitě je to lepší, než abyste po jeho vyvrcholení tiše zvracela do peřin! Nikdo vám to nemůže mít za zlé, a pokud ano, nestojí ani za ten orál!

5. Nejčastější poloha misionář, kdy žena leží na zádech a muž na ní, je podle toho, co si myslí většina žen, pro muže nudná. Ono je jim totiž jedno jak, ale hlavně rychle… Rychlovka je top.

Tak tady nejste, dámy, od pravdy daleko. Ano, většina mužského pokolení rychlovky upřednostňuje, ale jsou tu i světlé výjimky (doufáme, že máte jednu z nich doma) a ty se rádi se svou partnerkou mazlí, líbají a věnují jí více času. Prostě žádný sobečkové.

6. Když mu to dělám rukou, mělo by to být co nejrychlejší, protože oni si to taky tak dělají.

Tak to je první z obrovských omylů, o kterých je spousta žen přesvědčena! Nejdůležitější je technika. To je pro ně podstatné. Mají rádi lehký pohyb, při kterém jemně třete přechod mezi žaludem a předkožkou. Pohyb postupně zrychlujte, ale vždy musíte pozorovat, jestli je váš partner s rychlostí spokojen.

7. Pokud si to užíváte v poloze na koníčka, je pro muže nejvzrušivější, když je ve vás úplně celý a co nejhlouběji a vy „rajtujete“ co nejrychleji.

Omyl! Většinou je to přesně naopak! Muži jsou totiž úplně odvaření z toho, když jim svým přirozením jen dráždíte žalud jemnými pohyby, někdy ani nemusí být uvnitř. Když se vaše přirození spolu „mazlí“ a jen lehounce dotýkají, je to velice vzrušující pro oba partnery. Při sexu je třeba si umět hrát.

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.