Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Zlatokopky: Ženy, které láká vůně peněz

Pokud je žena jak se říká na lovu, zřejmě ji na první pohled upoutá jeho pohled, úsměv, hlas a třeba jí vyrazí dech jeho sex appeal. Ale najdou se mezi námi ženy, kterým je úplně jedno, jak mužský vypadá. Hlavně, když to sype.
Vydáno: 28.07.2015
Když jde ženě o peníze, jdou city stranou
Autor: Thinkstock Když jde ženě o peníze, jdou city stranou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sofie (27) je jedna z nich a poodhalila nám něco ze svého života (její fotografii vám z celkem pochopitelných důvodů ukazovat nebudeme). V případě, že už vás nebaví chodit do práce a chcete život skutečně (pro)žít, čtěte!

Sofie, co Vás vlastně přivedlo do náruče bohatého muže? Jsou ti bohatí v něčem lepší, když pomineme jejich závratné sumy na kontě?

Pocházím z rodiny, ve které byly vždycky peníze problémem. Naši se neustále kvůli jejich nedostatku hádali, ale nikdo nikdy neudělal nic pro to, aby se situace zlepšila. Ve věku, kdy jsem získávala ty správné křivky, se kolem mě začali muži rojit. Zvali mě na večeři, kupovali dárky a když jsem si posteskla, jak těžké to u nás doma je, bez mrknutí oka mi dali peníze na to, co jsem potřebovala. A tak to vlastně začalo.

Postupem času jsem se však vykašlala na to, abych obírala o prachy chlapy, co dostávají v práci almužnu v podobě několikatisícové výplaty. Chtěla jsem víc, a tak jsem změnila lokál. Aktuálně žiji s mužem, co je o třicet pět roků starší. A pokud bych měla srovnat, v čem se ti bohatí liší od těch, co jejich bankovní účet zeje prázdnotou, tak v tom není kdovíjaký rozdíl. Akorát se s nimi nedá tak lehoučce manipulovat, jako s dělníkem z továrny, který by pro vás byl schopen udělat cokoliv. Bohatý chlap si je vědom toho, čím je a co vlastní a je mu jasné, že takových, jako jsem já, může mít na každém prstě deset.

Jenže,když v něm vzbudíte pocit, že vy jste přece jen jedinečná, najednou se rozdíl mezi bohatým a chudým mužem smázne, on totiž žádnou jinou už chtít nebude. Pak si s ním uděláte, co chcete a dostanete ho tam, kde ho chcete mít.

Jak vypadá Váš běžný den?

Vstávám v osm, potkám se s drahým u snídaně, pak jdu na soukromou lekci jógy k mé lektorce, na kosmetiku, masáž nebo ke kadeřnici. Do toho stihnu kafe s kamarádkou, samozřejmě tou, co je na tom stejně, jako já. Všechny kamarádky, co normálně pracovaly, jsem odstřihla kvůli závisti, byla totiž opravdu nepřehlédnutelná. A nesmím zapomenout na nákupy a galantní společnost mého muže. Každý den vlastně pracuji na svém vzhledu, protože pokud má krása uvadne, tak se zlatokopectvím můžu seknout.

Chcete vědět, na kolik muže přijde taková noc s luxusní prostitutkou?

Sex za peníze: Za co si pánové rádi připlatí?

Je vůbec možné mluvit ve Vašem vztahu o lásce?

Ne tak docela, já vyloženě zamilovaná nejsem a dá se říci, že jsem ani nikdy nebyla. U zbohatlíků nikdy nevíte, kdy přijde nějaká jiná a mladší. City jsem si zakázala, a to alespoň z mé strany, u mužů však cílím na to, aby se pokaždé zamilovali. Pak je totiž mnohem snadnější s chlapem manipulovat.

O lásce jako takové mé vztahy nejsou, já to beru čistě zištně a profesionálně. Je to něco jako moje práce na plný úvazek, ze které mám velké množství peněz. Ono totiž to přetvařování, že vás povislé tělo vašeho partnera pekelně láká a vzrušuje, je někdy náročné. Dokonce mám pocit, že se ve svém hereckém představení natolik zlepšuji, že si koleduji o Oscara.

 

Jaká značka se ve Vašem šatníku objevuje nejčastěji? A na jakých špercích ulítáváte?

Ztratila jsem hlavu pro Versaceho a této značce jsem věrná už několik let. Co se týká šperků, zamilovala jsem si aktuálně značku Alo Diamonds. Má nádherné kolekce! A svému pěstěnému vzhledu vděčím kosmetice od Heleny Rubinstein.

Jaké místo, které jste navštívila, se Vám zapsalo do srdce?

Rozhodně Rio de Janeiro, pohled na sochu Ježíše Vykupitele a horu Corcovado. Tuto magickou scenerii si v hlavě přehrávám strašně ráda. Nádherně ale bylo i na ostrově Bora Bora, nebo v nádherném resortu na Maledivách. Letos nás čeká podmanivý Barbados a Seychely, kam létáme každý rok.

 

Vzhledem k tomu, že máte s muži bohaté zkušenosti, existuje něco, o co byste se s čtenářkami ráda podělila?

Každá žena by si měla jít za tím, co chce. Tak to totiž má být. Já jsem našla štěstí ve zlaté klícce a možná si budete říkat, že jsem prachsprostá prospěchářka, ale na druhou stranu, kde je poptávka, existuje i nabídka.

Pokud máte možnost skočit po penězích, bez skrupulí to udělejte, váš život pak bude chutnat úplně jinak. Hoďte se do gala, zapracujte na figuře, investujte do vaší krásy a nahoďte si v luxusním podniku, kam chodí zazobaní, udičku. Za chvíli se objeví nejeden zbohatlík, co vás pozve na drink a tím vám dá vstupenku do světa, kde je možné naprosto všechno.

-lz-

Článek je zařazen v: zlatokopka, sex za peníze
Reklama