Sex a vztahy

30. května 2018 12:00

Martina Čerňanská

Jaké chyby dělají ženy v posteli nejčastěji?

To, že sex vztahem a manželstvím vládne, víme snad už každá. A tak se mnohdy snažíme, seč nás síly stačí, a stejně je to někdy málo nebo to spíše není dost. Pokud nechcete, aby si to váš drahý nakráčel za milenkou, tak rozhodně čtěte.

Pokud se tak stane, tak vychytralá milenka, jdoucí na to přes postel, ho jen tak neomrzí, na rozdíl od věčně uremcané manželky – tedy vás! To jenom tak na úvod abyste věděla, že chyby se pod peřinou netolerují. A to i tehdy, když je tma tmoucí.

Ležíte bez hnutí: Prostě si to poctivě odležíte!

Sex i váš partner je vám asi jedno, protože jinak si to opravdu nedokážeme vysvětlit. Chápeme, že někdy na milování nemáte ani myšlenky a ani energii, ale nemůžete si takhle počínat pořád. Zkuste se uvolnit, mrkněte před aktem s drahým na lechtivý film nebo se prostě mazlete a buďte spolu jako dřív. Intimní pouť je důležitá, tak si lásku nekazte tím, že budete raději koukat na seriál. Pak by vám skutečně mohlo zůstat jenom to koukání. A to přece nechcete!

Stydíte se

Jasně, ze začátku vám může chvíli trvat, než se osmělíte a ukážete se mužskému v celé své milenecké energii. V případě, že ale jste spolu už nějaký ten pátek a vy se zase chcete milovat po tmě, do postele nikdy nenakráčíte nahá a pořád se při pozici na koníčka strachujete, jestli vám náhodou nečouhá břišní pneumatika, tak to na kdovíjak zážitkové milování nevypadá. Jednou je to váš partner, tak se prostě odvažte. Nudné holky jsou sice možná hodné, ale na ně mužské pokolení dvakrát nedbá.

PŘEČTĚTE SI: 9 DŮVODŮ, PROČ JE SEX ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝ

Nejste iniciativní

Orálního sexu se zhostíte, až když máte nástroj chtíče téměř u nosu, svádění nepraktikujete a erotické prádelko jste šikovně zahrabala až na dno zásuvky v ložnici. Vám to možná nepřijde, ale pánům ano. A samozřejmě i ten váš si toho všímá. Proměňte se na ženu vamp aspoň jednou za čas a prostě ho k sexu všemožnými způsoby lákejte. Co za to? Snad bude stačit to, že vám snese modré z nebe.

Penis není všechno, hýčkejte jej kompletně

Jasně, v sexu penis hraje první housle, ale mezi citlivé oblasti na mužově těle patří i ty další. Jmenovat můžeme bradavky, vnitřní stranu stehen, ušní lalůčky, podbřišek, anální komnatu, hráz a také varlata. Zahoďte předsudky a namasírujte milému prostatu, náhle se ocitne v sedmém nebi a vy se proměníte na jeho snovou pokušitelku. Ananální pomůcky se prodávají i přímo na míru mužským. Tak se mrkněte a něco si přineste domů.

Štítíte se orálního laskání

Ať se snažíte, nutíte a říkáte si cokoliv, prostě vám jeho penis nejde přes pusu? Máte hluboko v sobě blok, že erekce do úst nepatří? Mužské osazenstvo je jiného názoru. Zkuste se vykašlat na nátlak a spíše si najděte k této praktice cestu po dobrém. Nepůjde to asi hned, ale postupem času se to ve vás může zlomit.

Jak na to? Začněte třeba tím, že si napustíte vanu a pořádně se vymydlíte. Pocit čistoty vás může přivést na delikátní ochutnávku. Nevíte, kdy zapojit jazyk, jak sát a co s rukama? Postup odkoukáte v peprném videu. A když to pořád nebude ono, prostě se zeptejte, jak to má váš drahý rád. On vám to s nadšením vylíčí.

A až splníte level číslo jedna, pánové vás budou mít v plánu na popud přírody odměnit. Nemusíte výsledek jeho snahy hned poválet na jazyku, když se na to necítíte. Nechejte si jeho dávku ulpět na ňadra, zadeček či bříško. Uvidíte, že se po čase prostě skamarádíte. Jen musíte být častěji v kontaktu. Určitě na to ale nejděte jako moje kamarádka (promiň Lauro), že se do postele musí vybavit ručníkem, kam její milý předá své finále. Takhle se to nedělá.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.