Celebrity

3. června 2022 09:42

Josef Šťastna

Shakira přistihla svého muže s jinou ženou. Piqué údajně sbalil matku spoluhráče

Je to rozchod roku, mají jasno španělští novináři. Latinskoamerická zpěvačka Shakira (45) a fotbalista Gerard Piqué (35) zažívají po 12 letech krach vztahu. Shakira měla svého muže přistihnout s jinou ženou. Dokonce se objevily spekulace, že Piqué svedl matku svého spoluhráče z Barcelony.

Média na Pyrenejském poloostrově už několik měsíců hovoří o tom, že opora fotbalové Barcelony a kolumbijská kráska mají krizi. Na veřejnosti se spolu neobjevují, společné fotky v poslední době nevznikají. Již dříve se spekulovalo, že Piqué se Shakiry nabažil a užívá si jinde. Podle webu Marca.com zpěvačka svého muže přistihla s jinou ženou a následoval okamžitý rozchod.

Gerard Piqué i Bernabeu je bývalý španělský fotbalový reprezentant a dlouholetá opora Barcelony. Piqué je čtyřnásobným vítězem Ligy mistrů, mistrem světa i mistrem Evropy. V roce 2018 stál v čele investiční skupiny Kosmos, která ovládla tenisovou soutěž Davis Cup a předělala její systém, což se setkalo s kritikou veřejnosti. Od roku 2010 žil se zpěvačkou Shakirou. Mají spolu dva syny Milana a Sashu.

Otázkou je, kdo je tajemná dáma, se kterou si měl fotbalista užívat. Některé španělské noviny přinesly dokonce informace, že Piqué svedl matku svého sedmnáctiletého spoluhráče Gaviho!

Podle španělského deníku El Periódico je pravda, že si Piqué užíval s jinou ženou. List však tvrdí, že o Gaviho matku určitě nejde. Má to být údajně jen fáma, která se rychle šíří mezi fotbalovými fanoušky. Deník El Periódico také upřesnil, že tajemná žena má kolem dvaceti let, měla by pracovat jako hosteska a je připravená fotbalistu rozvést.

Pavel Nedvěd má jiné starosti. Jemu vztah klape:

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.

Španělský bulvár ale také tvrdí, že v posledních týdnech se kolem fotbalisty motalo mnoho slečen, takže bude zajímavé sledovat, která bude představena jako jeho oficiální partnerka a kdy. Zdá se totiž, že hrdá Shakira se usmiřovat nehodlá. Jen bude muset dávat pozor, aby rozchod nejvíce neodnesly dvě děti, které s barcelonskou fotbalovou legendou má.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.