Celebrity

31. prosince 2023 11:44

Anna Tejklová

Silvestrovský Módní alarm: Tipy pro milovníky i odpůrce večírků

Kdy jindy se extra zářivě obléci než na novoroční večírek? Módní alarm v silvestrovské náladě pro čtenářky a čtenáře webu Prima Ženy připravila módní návrhářka Anna Tejklová.

Lady Gaga

Lady Gaga může být s tímto stylingem inspirací pro ženy, které se nechtějí otravovat s líčením a účesem. Praktický čepeček se dá použít i po probdělé noci a stále budete vypadat senzačně.

Beyonce ve fialové záři

V minulých letech se zpěvačka nebála ani takovéto zásadní fialové třpytivosti s kožešinou z pokémona na rameni. Přestože střih i materiál tohoto modelu trochu zmohutňují, Beyonce vypadá fantasticky a září do dáli.

Stačí i detaily

Boa, podpatky, flitry, zlatá, stříbrná i metalická bílá jsou dokonalými prvky pro stylový silvestrovský vzhled. I když budete mít třeba kalhotový kostým či černé šaty, tyto doplňky Vás rozzáří.

Tip pro introverty, kteří Silvestr nesnášejí

Pro mnoho lidí (především z řad introvertů) je “nucené” silvestrovské veselí nesnesitelné a večírky je netěší. Pokud patříte mezi ně a v rámci utužování pracovního kolektivu nějaký navštívit přesto musíte, zde je jednoduchý tip. K normálnímu kancelářskému oblečení navlečte jen natřpycený rolák, můžete se tvářit otráveně jako slečna na fotce, ale budete vypadat tak stylově a chladně nepřístupně, že vám ostatní dají stejně brzy pokoj a můžete jít domů.

Tip pro extroverty, kteří večírky milují

Nebojte se toho! Paruky, flitry, polonahé kombinézy a boa jsou tu pro vás. Žijeme jen jednou a někdy to netrvá ani dlouho, není čas ztrácet čas, udělejte radost sobě i okolí.

Připadáte si „tlustá“? Můžete vypadat skvěle

V tomto ročním období si téměř každá slušná žena připadá tlustá. Nic si z toho nedělejte a pokud chcete sbírat celý večer komplimenty, dejte si záležet na krásných vlasech, líčení a vezměte si výstřih. Tento střih „voda“ je velmi šik, v metalických šatech vypadají křivky přitažlivě.

Mariah Carey, královna Vánoc i Silvestra

Lesklé šaty, které zvolila Mariah Carey, mají také typ výstřihu „voda“ a i na ní vypadá výborně. Roztomilá korunka je dalším vítaným párty doplňkem, kterým se dá inspirovat.

Jennifer Lopez v stříbrné kombinéze

Jenifer Lopez také není chrt a stříbrná kombinéza skvěle prodala její výrazně tvarovanou postavu. V kulisách padajících konfet vše vynikne nejlépe.

Paris Hilton silvestrovsky elegantně

Paris Hilton pojala tento večírkový vzhled elegantně a celkem decentně a vypadá výborně. Krásný detail je třpytivý obojek-choker, který je sexy i slavnostní. Flitry jsou sladěné na lodičkách i kabelce. Pokud máte krásné štíhlé nohy, s minisukní neváhejte.

Módní tip na závěr

Chcete se na párty především najíst, dobře se bavit a upnuté oblečení by Vám nedělalo radost? Vyřešte to jako paní na fotce.

Milé čtenářky a milí čtenáři, přeji vám kásný, štastný a třpytivý Nový rok a doufám, že vám Módní alarm přináší zábavu i inspiraci. Vaše Anna Tejklová.

Sdílejte článek
Štítky Jennifer Lopez Silvestr móda Anna Tejklová Módní alarm

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.