Trapas kluka s kamením od Pohlreicha: V soutěži uvaří menu jako ze školní jídelny

Prostřeno! XXV (61) - Kluk s kamením

V soutěži o nejlepší menu se tento týden sejde zábavná partička. V pondělí se k plotně postaví dvaadvacetiletý Ondřej, který vsadí na jednoduché a zdravé menu. Už při šmejdění však hosté zjistí, s kým mají tu čest. Ondřej se kdysi proslavil v pořadu Zdeňka Pohlreicha.

Soutěž amatérských kuchařů se tento týden přesune do Jihočeského kraje. Jako první uvaří mladý Ondřej, který si ke slávě přičichl už v dětství. Kdo sledoval před třinácti lety první řadu úspěšného pořadu se šéfem Zdeňkem Pohlreichem, možná si pamatuje scénku, kdy se ho malý obrýlený blonďáček ptá: „Kam to natáčíte?“ Když se od kuchaře dozví, že na Mars, bezelstně mu odvětí, že on si přišel hrát s kamením, a zase vesele odkráčí. Ondřejovi se tehdy změnil život. Lidé ho začali poznávat na ulici a on se od té doby rád fotí s celebritami, má spoustu jejich podpisů a sám sbírá fanoušky na sociálních sítích.

S kým mají tu čest, soutěžící zjistí při šmejdění. Podiví se ovšem jeho skromnému bydlení, z něhož vyčnívá jen koutek s parukami a fotoaparátem, na který se Ondřej natáčí. Videa prý poté sdílí na internetu. Co se týká jeho pohostinnosti, ta poněkud pokulhává. Nepřipraví pro hosty žádné pití, budou chybět kompletní příbory a jídlo je také příliš nenadchne.

Podívejte se, jak se soutěžící rozparádí při zábavě:

Hostitele upozadí hlučná taktička

Během týdne se ukáže, že je dnešní hostitel velký taktik a bude chtít vyhrát za každou cenu. Jak bude v kuchyni úspěšný on? Menu, které Ondřej nazve jako zdravé, nejprve kritizuje nejstarší Marie. Především proto, že má alergii na mléčné výrobky, a tak toho hodně nejí. I to bude nejspíš součástí její taktiky, protože tento seznam se bude hodně rozšiřovat.

Zeleninový špíz soutěžící ještě nebudou hodnotit příkře. Polévka s drožďovými knedlíčky někomu bude připadat jako z jídelny a na hlavní chod budou čekat příliš dlouho. Při zábavě se nejvíce rozjede Marie, která umí být hlučná a upovídaná. Během dezertu dojde i na téma, jak to má Ondřej se vztahy a proč ještě nemá přítelkyni. Co se soutěžícím Ondřej odhodlá prozradit a jak na to budou reagovat? Obodují ho spravedlivě, nebo už nastoupí drsná taktika? Sledujte vpodvečer na Primě.