Burešová a Lambora ze seriálu Slunečná jako rockové hvězdy

Dva měsíce jezdil žlutý Slunečný autobus po celém Česku a vozil s sebou herce ze seriálu Slunečná. Svou poslední, sedmnáctou zastávku měl v Litoměřicích, kde na návštěvníky čekaly hlavní hvězdy seriálu Eva Burešová a Marek Lambora. Těm se dostalo hodně vřelého přivítání. Partnerem tour Slunečného autobusu byla po celé léto RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA. Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Žlutý autobus procestoval za dva měsíce celou Českou republiku. A s ním i zpěvák Vojta D, který fanoušky se svojí kapelou na každé zastávce rozproudil parádním koncertem. Po něm pak přišel hlavní hřeb v podání hvězd ze Slunečné. Na jednotlivých zastávkách tak fanoušci seriálu mohli ulovit fotky a podpisy svých idolů – Evy Decastelo, Lukáše Langmajera, Báry Jánové, Romana Tomeše, Lucie Benešové, Lucie Polišenské, Evy Burešové a Marka Lambory.

Slunečné léto a velkolepý závěr

Poslední dva zmiňovaní kvůli pracovním povinnostem dorazili až na poslední zastávku a byli takové pomyslné třešničky na dortu. Šílenství fanoušků, když se tihle dva objevili na jevišti, bylo až neuvěřitelné. Oba přiznávají, že byli dost zaskočeni. „Po tomhle zážitku mě vlastně mrzí, že to byla první, a poslední zastávka, protože energie těch lidí je neskutečná a je hrozně hezký vidět, že se jim náš seriál líbí,“ přiznala po skončení autogramiády Eva Burešová.

„Je škoda, že my si nevybíráme termíny, ale termíny si vybírají nás. Tohle je něco neuvěřitelného, na co budeme ještě dlouho vzpomínat, protože tohle jsem opravdu nikdy nezažil,“ nestačil se divit Marek Lambora nadšenému davu.

Po boku jim byli nejen bodyguardi, ale i další hvězdy seriálu – Eva Decastelo a Lukáš Langmajer. Fronta na podpisy této čtveřice byla nekonečná a samotná autogramiáda trvala dlouhých pět hodin. Žádný fanoušek se nechtěl vzdát a setrval až do konce. „Překvapuje mě to, že mě má tolik lidí rádo, a i ty lidi vedle mne. …ale nemůžu si vzpomenout, jak se jmenují,“ vtipkoval Lukáš Langmajer a rozdal na tisícovku podpisů, stejně jako všichni ostatní.

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.