Životní styl

28. srpna 2020 06:00

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna udělá obrovskou životní chybu!

Janek se bude sice snažit Týnu usměrnit, nicméně se mu to nepodaří. Týna proto udělá opravdu velkou chybu. Jakou? Podívejte se na to už teď v 38. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě!.

Týna je naštvaná na Janka, dokonce se s ním ani nebaví. Julie ani Běta ale její rozhořčení nesdílejí, Týna by se podle nich měla trošku změnit a být schopna Jankovi naslouchat. Jenže Týna má pocit, že ji Janek opět podrazil a podrazil navíc také Strnada, který mu v dobré víře, že jsou pro Týnu, prodal pozemky pro Predraga.

Janek se nakonec rozhodne s Predragem obchod neuzavírat a chce situaci řešit jinak, nicméně to trochu působí, že jej štěstí opustilo. Predrag se na něj řádně naštve, a dokonce mu bude vyhrožovat. Ještě že podle Hany a jejích karet je všechno v pořádku. Vztah Janka a Týny má budoucnost!

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Lída pokračuje ve svém plánu k ovládnutí statku. Snaží se přesvědčit Sylvu, aby donutila Týnu prodat jí svůj podíl ve stáčírně vody. Podle Lídy by totiž s majoritním podílem šlo prodávat vodu nejen jako Sluneční čaj, ale také i jako běžnou minerálku.

Samozřejmě za velké peníze, a na to Sylva slyší. Zároveň si také ze Štěpána a Lídy nepěkně vystřelí. Hrát city, to jde Sylvě výborně.

Posuďte to sami v ukázce:

Jana Kratinová spolu se svou dcerou často pomáhá Tomovi hlídat kluky. Róze začíná být celá situace mírně podezřelá, podle všeho to Jana nedělá pro Tomovy modré oči. Nebo možná právě pro ně? Tom by měl dát ale podle Rózy Janě najevo, jaké jsou jeho city k ní. Dokáže se ale Tom vyjádřit dostatečně kulantně?

A co ta největší chyba Týny? Podívejte se na exkluzivní ukázku:

38. epizoda seriálu Slunečná bude plná zvratů. Podívejte se na ni v úterý ve 20.15 na Primě! A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.