Chystá se svatba jako víno! Sylva chce v seriálu Slunečná ledovou sochu!

Sylva chtěla vždycky každému ukázat, že na to má a že má úroveň. A s její svatbou se Štěpánem Vackem to nebude jiné. Vackovi se budou jen divit, co všechno si navymýšlí. Třeba ledovou sochu, ale to zdaleka není všechno. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Štěpán s velkou pompou požádal Sylvu o ruku. A Sylva si chce zase s náležitou pompou svatbu užít. Všem včetně zúčastněných je samozřejmě jasné, že svatba je naprosto účelová. Z jedné strany je ale výrazně účlovější… Jak Vackovi, tak Sylva si myslí na to, jak společně převezmou statek a začnou na něm vydělávat peníze.

Nikdo kromě Vackových už ale neví, jaká je finanční situace rodiny, která musí coby pokutu uhradit 15 milionů korun. A právě k nim jim má sňatek se Sylvou dopomoci. Protože Sylva ale netuší, že Vackovi aktuálně obracejí každou korunu, neváhá popustit, co se výdajů na svatbu týče, uzdu fantazii. Její plány jsou opravdu velkolepé.

Posuďte to ve videu ze seriálu Slunečná:

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.