zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co vás čeká v seriálu Slunečná? Nové lásky, provalená nevěra i hromada štěstí

novakod , Vydáno: 13.01.2021
Tvůrci a herci seriálu Slunečná nezahálejí a pro fanoušky připravují další pokračování příběhu o lásce Týny a Janka. Na co všechno se můžou diváci těšit v nové jarní sezoně a kdo prožije největší životní zvraty, zklamání, ale i strach o život?

reklama

Týna (Eva Burešová) se konečně přestane bránit a dá šanci své lásce s Jankem (Marek Lambora). Uvědomila si, že o něho nechce přijít, a začne se chovat trochu jinak. Už nebude tak drsná, a začne se víc řídit svým srdcem. „Myslím, že fanoušci seriálu konečně uvidí mezi Týnou a Jankem situace, na které tak dlouho čekají, ale to neznamená, že jejich vztah nebude mít překážky,“ prozrazuje Eva Burešová. Týna s Jankem si začnou plnými doušky užívat štěstí a určitě by si ho užívali mnohem víc, kdyby nenastaly jiné problémy.

Týna a Janek
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna a Janek

Štěpán a Sylva nebudou šťastní

Štěpánovi (Jan Plouhar) se vůbec nedaří a pomalu se mu rozpadá jeho manželství se Sylvou (Bára Jánová) – kvůli pití. Situace mezi nimi se začne vyhrocovat, obzvláště v okamžiku, kdy se Štěpán posilňuje alkoholem a pro ránu nejde daleko. Sylva tak schytává jeho hněv i údery. Nezřízeným pitím si zničí ledvinu, to ho dostane do nemocnice a opět je tu otázka dárcovství. Tajemství, které Lída (Dana Batulková) tak úzkostlivě tajila, je venku – a zasáhne celou vesnici. Najevo vyjde, že skutečným otcem Štěpána je Leoš (David Prachař) a ne Franta (Ondřej Pavelka), který se odstěhuje z domu. Lída o všechny přijde a situaci přijede zachraňovat Kratinova matka Valentýna (Libuše Švormová). Valentýna je drsná statkářka a přísná žena, která nemá ve vsi dobrou pověst. Všichni včetně její rodiny byli rádi, že se odstěhovala, takže když se objevila, jsou zděšení.

Matka Franty a Leoš
Autor: FTV Prima/ Slunečná Matka Franty a Leoš

„S Libuškou Švormovou už jsem natáčel na konci loňského roku, je bezvadná, jsem moc rád, že se tu objevila. V rodině Vackových nikdy nebyla nuda a Franta je obdivuhodnej chlapík, když vydrží se ženou, jako je Lída. Možná je vnímána jako negativní postava, ale je s ní legrace – a bude ještě větší, bude to docela napínavý,“ prozrazuje Ondřej Pavelka.

Franta a Leoš ve sporu
Autor: FTV Prima/ Slunečná Franta a Leoš ve sporu

Láska na statku Slunečná

To Julie (Lucie Polišenská) žije šťastným rodinným životem, užívá si malého syna Vašíka a lásku veterináře Martina (Martin Sitta). Ovšem jen do chvíle, než se nechá zatáhnout do natáčení filmu.

Julča a její rodinka
Autor: FTV Prima/ Slunečná Julča a její rodinka

Ze své cesty po Amazonii se na statek opět vrací Jakub (Jan Dolanský). Jeho expedice nebyla úspěšná, a tak je zpátky v rodné vesnici. Týna ho samozřejmě bere na statek, aby se dozvěděla temné tajemství, které všechno změní. Ale to, proč je zpátky, už tak trochu tuší Běta (Iva Hüttnerová).

Jakub a Tony
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jakub a Tony

John Linhart (Maroš Kramár) se konečně rozhoupal a rozhodl se, že si Denisu (Eva Josefíková) vezme dřív, než se narodí jejich dcera. Všechno se tak nějak zkomplikuje a John Linhart zmizí. Na začátku to vypadá, že utekl před Denisou, ale Hana (Eva Holubová) začne mít podezření, že ho někdo unesl.

Roman kuje pikle!

Po vyhazovu ze Solange si všichni mysleli, že Roman Maxa (Filip Tomsa) je zničený a dá pokoj. Opak je ale pravdou a všem ukáže, že ještě neřekl poslední slovo. Rozhodl se, že elektrárnu ve Slunečné postaví, a je ochotný pro to udělat cokoliv. Třeba i bojovat s celou vesnicí.

Zdá se, že vztah mezi Erikou (Kristýna Kociánová) a Tomem (Filip Blažek) je na dobré cestě, přestože Tomova bývalá tchyně (Zdena Herfortová) bude dvojici škodit. Větší zkouškou vztahu mezi nimi ale bude rozhodování Eriky, jestli má přijmout zajímavou pracovní nabídku, a taky Tomův úraz.

Erika s Tomem
Autor: FTV Prima/ Slunečná Erika s Tomem

Pomalu rozvíjející se vztah mezi barmankou Rózou (Lucie Benešová) a profesorem (Jan Šťastný) bude jako na houpačce. Profesor Róze chvílemi imponuje, chvílemi ji pořádně štve. Takže ani jeden z nich neví, zda vůbec můžou být spolu.

Profesor s Rózou
Autor: FTV Prima/ Slunečná Profesor s Rózou

Na Slunečnou se prostě i v dalším roce musíte dívat, a to ve starém známém čase, vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Svůj oblíbený seriál ale můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůčovně! 

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama