Seriály a filmy

9. března 2021 05:55

Co zjistí Janek Linhart o svém otci od lehké děvy? Sledujte seriál Slunečná

John Linhart je stále nezvěstný, jeho syn Janek si už začíná skoro zoufat. Právě včas se naštěstí objeví nová stopa vedoucí k povětrné ženštině, která milionářovi dělala osudného večera společnost. Zavedou nové informace konečně Janka k jeho otci? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě.

Janek Linhart je stále v Praze u Denisy. Ta se bojí o svoji bezpečnost. Zato Týna se začíná bát o svůj vztah s Jankem. Semínko žárlivosti bylo zaseto. Janek se stále snaží zjistit, kde je jeho otec John. Ze strany policie ale přichází nová stopa – jistý mladý muž, který Johna zahlédl ve společnosti dam z lehčí společnosti. A jednu z nich přímo k Jankovi přivede.

Dozvíme se konečně, jak to s Johnem je a proč je nezvěstný?

Zdravotní stav Jakuba se horší, všímat si toho začínají i ostatní, hlavně jeho bratr Tony. Ten je přesvědčený, že před ním jeho brácha něco tají a začíná na statku zjišťovat, co se s ním děje. Je mu jasné, že největší šanci zjistit, jak na tom Jakub je, má u Týny. Jenže Týnu Jakub zapřísáhl, že pokud se o jeho nemoci kdokoliv dozví, ze statku odejde…

Karolína se snaží zaujmout Vildu, vypadá to ale, že bude muset hodně soupeřit se Sylvou, která je novou Vildovou asistentkou. Protože Sylva je Vildovi neustále v patách a Karolína začíná mít poraženeckou náladu. Nečekaně to ale bude právě Sylva, kdo Karolíně nakonec poradí, jak na Vildu.

Mrkněte se na upoutávku 86. epizody seriálu Slunečná:

U Kratinových to začíná být k zbláznění, dvě tchyně si co chvíli vjedou do vlasů. Leoš bydlí na statku, aby měl klid na rekonvalescenci, za to Jana přichází o nervy, stejně jako malá Janička. Na druhou stranu to skoro vypadá, že kvůli přítomnosti dvou otřesných bab, se možná opětovně sblíží s Leošem.

Zadaří se? Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.