zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová má koronavirus. Je seriál Slunečná v ohrožení?

Eva Burešová a Bára Jánová ze seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Burešová a Bára Jánová ze seriálu Slunečná
Nákaza koronavirem se už nevyhnula ani seriálu Slunečná. Představitelka Týny Eva Burešová dnes oznámila, že má COVID-19 a musí do karantény.

reklama

„Volali mi včera v noci, že jsem pozitivní, v tu chvíli mě začala samozřejmě bolet hlava. Zatím je to jako nachlazení, bolí mě jen hlava, lehce chraptím, nemám ani teplotu a chuť zatím mám,“ prozradila herečka serveru Super.cz.

V izolaci bude Burešová i se svým synem Nathanielem, který podle jejích slov taktéž bude muset absolvovat testy. „Přijedou prý sem a budou ho testovat, nevím proč, když je stejně se mnou v izolaci,“ postěžovala si zkroušená představitelka Týny ze seriálu Slunečná.

Eva Burešová.
Autor: instagram/@evabureshsalvatore Eva Burešová.

Kde se nakazila, prý netuší, jisté ale je, že se teď deset dnů neobjeví na place. Podle Josefa Duckého z PR seriálu to ale natáčení Slunečné nijak neohrozí. „Mohu potvrdit, že Eva Burešová má karanténu. Scény, ve kterých má být Eva Burešová, se přesouvají na jiný náhradní termín. Natáčení Slunečné ale pokračuje dál,“ uklidnil diváky, kteří tak o další díly Slunečné nepřijdou.

Eva Burešová podporovala lidi i během jarní karantény

Herečka se už během jarní karantény sama snažila všemožně podporovat lidi a kolegy z umělecké branže. Teď je sama pozitivní. Během března se na svých sociálních sítích snažila vysvětlit, že ne všichni umělci jsou milionáři, kteři si mohou dovolit během nucené přestávky nepracovat. Její příspěvek však vyvolal mezi lidmi vlnu nenávistných komentářů.

„Takových umělců v Čechách spočítáte na prstech jedné ruky, kteří mají na luxusní život. Pro mě bylo důležité, že jsem dostala hezké zprávy od umělců, které znám, herců, které jsem dlouho neviděla, režisérů, kterých si vážím. Můj cíl byl, abychom byli v jednotě a prožívali jsme karanténu společně. Nešlo jen o umělce, šlo o všechny OSVČ, ale já jako umělkyně jsem mohla mluvit jen o mém řemesle,“ vysvětlila Eva Burešová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Eva Burešová a Marek Lambora

Po karanténě jsme si na sebe s Markem museli jako milenci ze Slunečné zvykat, říká Eva Burešová

Herec Marek Lambora, který mimo jiné hraje i v seriálu Slunečná

Žádný vyhraněný typ nemám, říká o ženách Marek Lambora ze Slunečné

reklama

Související témata: Slunečná , Slunečná , Eva Burešová , koronavirus , COVID-19 , Týna , herecka

reklama

Přečtěte si také

reklama