Eva Burešová se vrací po nemoci COVID-19 k natáčení seriálu Slunečná

Po pauze, kterou musela hlavní hvězda seriálu Slunečná podstoupit kvůli nemoci COVID-19, se konečně vrací na natáčení. Eva Burešová tak strávila se synem deset dní v domácí izolaci a odpočívala. Evu Burešovou sledujte jako Týnu v seriálu Slunečná každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Seriálová Týna Popelková netuší, kde se mohla nakazit, protože dodržuje všechna hygienická opatření. Testy jí ale potvrdily, že je pozitivní, a tak ihned nastoupila do karantény. Naštěstí nemoc probíhala v hereččině případě velmi mírně.

Jak onemocnění hvězda seriálu Slunečná zvládla?

„Celý rok beru hodně vitamínů, chodím na infuze vitamínem C a nemám žádnou vrozenou vadu, takže ten průběh byl klidný. Jen mě bolela hlava, a to jsem uklidňovala paralenem.“ Štěstí potkalo herečku i v tom, že nepřišla o čich ani o chuť. „Jsem za to ráda, protože jsem se dopovala čokoládou, a věřte, že jsem paradoxně měla neskutečný chutě. Zněla jsem, jako bych měla rýmu, i když jsem ji neměla, a ani mě nebolela záda.“

Co ale na Evu Burešovou během izolace padlo, byla velká únava. Neví, jestli to má ale přisuzovat nemoci nebo náročnému pracovnímu tempu, které posledních pět let má. „Jsem zpomalená, jsem mimo, to je asi logický, ale uvidíme, jak mi bude zítra, pozítří… Všechno se ukáže, až naskočím do toho pracovního vlaku. Teď jsem taková zpomalená, chodím pomalu po schodech, trochu se zadýchávám, ale je mi fajn.“

Sledujte reportáž z prvního Evina natáčení:

Natáčení seriálu Slunečná tak pokračuje a točilo se i bez Burešové. Díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných se nemuselo natáčení kvůli karanténám na delší dobu přerušovat.

„Chci všem strašně moc poděkovat za ty krásný zprávy, který jste mi psali, já nechci bulet, protože víte, že jsem v tomhle citlivá, ale opravdu mi to strašně pomohlo. Děkuji všem za to, že jste si našli chvilinku a napsali mi zprávy, dopisy, natočili videa, cokoliv, děkuji vám, jsem neskutečně vděčná,“ vzkazuje herečka.

Seriál Slunečná sledujte vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také předpremiérově on-line v iPrima Videopůjčovně. Nyní si můžete pořídit cenově zvýhodněný balíček 3 epizod:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.