EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na videoklip k seriálu Slunečná!

Nový seriál televize Prima pomalu směřuje do televizního vysílání. Na první epizodu se můžete podívat již v sobotu 11. ledna. Už teď se ale můžete seznámit s hlavními hrdiny seriálu ve videoklipu Slunečná.

Romantický seriál Slunečná nás zavede na statek a do vsi Slunečná, kde žije specifická skupina lidí. Statek vede mladá a rázná Týna Popelková (Eva Burešová). Té jsou k ruce její blízcí, v podstatě lehcí vyděděnci společnosti – Róza, Tom, profesor a Tony, a samozřejmě Běta, která Týnu s její sestrou Sylvou v podstatě vychovala.

Po cyklistickém závodu se na Slunečnou dostává skupinka mladých pražských úspěšných podnikatelů v čele s Jankem Linhartem (Marek Lambora). A z toho, co začalo jako nevinný žert, to začíná vypadat na velkou lásku!

Podívejte se na videoklip Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte na Primě od soboty 11. ledna!

Přehrajte si i první medailonky hlavních postav nového seriálu Slunečná:

[

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.