Exkluzivní ukázka: Týna bude v seriálu Slunečná v ohrožení života. Kdo ji zachrání?

Týna Popelková rozhodně nepatří do kategorie bezbranných žen-květinek. Tentokrát ale přecení své síly. Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte na Primě od 20.15.

V poslední době na statku Slunečná všichni řeší zásadní problém – z louky i přístavků se začíná ztrácet seno, a to v nemalém množství. Vzhledem k tomu, kolik zvířat na statku Týna chová, se to jeví jako velká komplikace, navíc finančně náročná. Janek se Týně nabídne, že pořídí kamery, které by případné lapky zaznamenaly. Než se mu ale podaří kamery sehnat, dojde k tragédii…

Týna se vypraví s Babu a Tomovými syny na louce u sena přenocovat. Už když ale přichází, je jasné, že je něco v nepořádku – seník hoří. Týna vyšle děti pro pomoc a sama začne požár hasit doslova vlastním tělem. Vůbec ji při tom nenapadne, o jak riskantní podnik se jedná. Týně půjde o život!

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

Přijde za Týnou pomoc včas? Na to se podívejte už teď v exkluzivní předpremiéře 49. epizody seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také na Primě, a to ve čtvrtek od 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.