Seriály a filmy

16. února 2021 04:48

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Denisa zůstane před oltářem na ocet

Přiblížil se den svatby Johna Linharta a Denisy. Nedopadne ale úplně podle plánu. Co se stane? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat od 20:15!

John Linhart se chopil plánování svatby, naštěstí ve spojení s Hanou. Po jeho šílených extravagantních pokusech s bílými poníky i holubicemi, přichází tentokrát Hana se dvěma střízlivějšími variantami. Denisa ale překvapí úplně všechny úplně jinou vizí – vzít se zcela jednoduše a obyčejně na úřadě. Důvod k tomu má čistě prozaický.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Denisa předpokládá, že John se svou vrozenou povahou nevydrží manželský monogamní život a dříve či později ji stejně opustí. Tak nač dělat se svatbou velké ceremonie. Zklamání pro Denisu ale přijde ještě mnohem dřív.

Sledujte video nabité emocemi:

Lída Vacková kupodivu po neshodách se Sylvou a Romanem nezanevřela na podnikání. Naopak. Plánuje koupit krachující firmu zaměřenou na nealkoholické nápoje tím, že poplatí jejich dluhy. Do obchodního portfolia jejich rodiny se tak zahrne další segment.

Každému je ale jasné, že je to další snaha vrátit Sylvě její chování. Osud bude ale tentokrát k Sylvě přívětivý. V hospodě se totiž o plánu Lídy převzít pramen dozví a samozřejmě učiní patřičné kroky, které Lídu nadmíru rozlítí:

Fungování reprodukčního sanatoria na Slunečné se výborně rozjíždí a ukazuje se, že Lukášovi chybí k ruce dostatečně kvalifikovaný personál. Bětu napadá, že by mohla pomoci Karolína se svými zkušenostmi zdravotní sestřičky. Jak se ale bude Karolína tvářit na potenciální spolupráci s Lukášem?

I když by podobnou nabídku před nedávnem brala Karolína všemi deseti, nyní se situace obrátila. Má pocit, že Lukáš ji měl vždy jen pro zábavu do postele, a tohle už cílevědomou zrzku přestalo bavit. Všichni na Slunečné si všímají, že svůj zájem obrátila na někoho úplně jiného. Na koho?

Nápovědu sledujte v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Tomův syn Matěj slaví narozeniny. Dárků tolik nechce, měl by ale radost, kdyby na oslavu dorazila i jeho babička. Tomovi se tenhle nápad vůbec nelíbí. Tentokrát se ale iniciativy chopí Erika a paní Plesníkovou bez Tomova vědomí na oslavu na statek pozve. Jestlipak se náhodou neblýská na partnerskou krizi?

Další epizoda seriálu Slunečná se bude vysílat v úterý ve 20:15 na Primě, mrknout se na ni můžete také on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.