Seriály a filmy

3. února 2021 22:20

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Smíří se konečně Týna se Sylvou?

Sestry Popelkovy jsou opravdu jako z pohádky – hodná Týna a zlá Sylva. Poté, co začaly boží mlýny konečně mlít, došlo na Sylvu, která je po zkušenostech s domácím násilím jako vyměněná. Jak dlouho jí to vydrží? To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Štěpán Vacek si konečně uvědomuje, že svým chováním Sylvu nadobro ztrácí. Prozatím tomu ale stále odmítá uvěřit a snaží se svoji manželku přemluvit, aby se k němu vrátila.

O tom ale Sylva nechce ani slyšet. Přijala pomoc Týny a přestěhovala se zpátky na statek. Vypadá to, že se ve vztahu sester začíná konečně blýskat na lepší časy. I přes to, jak se Sylva v posledních měsících zachovala, když prodala svůj podíl statku, ji má Týna stále ráda a odmítá dopustit, aby ji Štěpán týral. Bránit ji bude vlastním tělem:

Smírného přístupu si je Sylva dobře vědoma a Jankovi s Týnou doslova vyrazí svým chováním dech. Z vlastní vůle se dokonce chopí pracovních aktivit na statku i v hospodě. Nejen štamgasti budou zírat!

Sledujte upoutávku seriálu Slunečná:

Zírat bude poměrně hodně i Lukáš a Jankem a vlastně všichni ve vsi. Vinou dlouhodobého sucha začne docházet voda ve studni. Aby toho nebylo málo, sucho postihlo logicky i okolí Slunečné. Vodu nemá nikdo. Právě proto místní hasiči vyhlásí zákaz využívání vody z řeky. Jenže Lukáš s Jankem potřebují vodu pro trávník, který chce mít zejména Lukáš vymazlený na otevírací ceremonii. Jak to s vodou zařídit? Karolína má pro Lukáše snadné řešení:

Je ale tenhle poloilegální nápad dobrý? Nemůže se Jankovi a Lukášovi vymstít? Tipněte si sami… Karolína se navíc pokusí Lukáše opět sbalit. Dozví se ale nepříjemnou pravdu – Lukáš o ni nemá až tak úplně zájem. Nebo rozhodně ne v takové podobě, jak by si představovala.

Pupík dostane za vyučenou. Od Lídy!

A vymstít by se konec konců mohlo Romanovi Maxovi i to, že podceňuje Lídu Vackovou. Rád by se pustil do budování elektrárny na Slunečné, chybí mu ale stavební a další úřední povolení. Jako vyměněná Sylva mu ale odmítá pomoct, obrátí se proto na Lídu, s níž si v mnoha záležitostech rozumí. Tentokrát se ale přepočítá nebo spíš bude, co se Lídiných požadavků týká, počítat špatně…

Opravdu je Lída tak silný soupeř a Roman bude muset vysolit peníze? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.