Seriály a filmy

6. dubna 2021 05:59

Exluzivně ze seriálu Slunečná: John Linhart se našel. Trpí amnézií

Dlouhé pátrání po Johnovi Linhartovi konečně přineslo své ovoce. Janek s Týnou Johna konečně objeví. Jejich setkání ale nedopadne dle očekávání. Podívejte se na to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Poslední stopa strastiplné cesty Johna Linharta zavedla Janka a Hanou na Slovensko. Právě tam se ve úterní epizodě Janek s Týnou vypraví. Zprvu se bude zdát, že se opět jednalo o slepou stopu.

Sledujte upoutávku úterního dílu:

Janek se ve slovenské vísce pod Popradem alespoň seznámí s místem, kde má své kořeny. Místní rodák, když se dozví, že patří do rodiny Linhartů, zavede Janka k hrobu jeho dědečka. V první chvíli se zdá, že nic dalšího už tady Janka nečeká.

Opak je ale pravdou. Shodou náhod se dozví o neznámém cizinci, který začal vypomáhat na farmě u ovcí u místního podivína. To vypadá jako stopa. Janek s Týnou tedy na farmu ihned zamíří. Johna zde opravdu najdou, nicméně setkání nebude takové, jak si Janek představoval.

Podívejte se to v exkluzivním videu:

Zraněný Tom by se měl pomalu, ale jistě vracet do normálního života, s čímž se samozřejmě pojí i rehabilitace. Na ně ale odmítá chodit, naprosto ztratil motivaci a je přesvědčený, že už nikdy chodit nebude. S tím se ale odmítá smířit jeho Erika. Ta se Toma naopak pokusí dokonce rozchodit. Jak to dopadne?

Sylvě konečně přišly rozvodové papíry. Z toho, že se zbavila Štěpána, je maximálně šťastná. Jak je na tom Štěpán? O dost hůř, vyčítá si, že kdyby býval tolik nepil, nezničil by si ledvinu a nepřišlo by se na to, že Lída před lety podvedla Frantu Vacka s Leošem Kratinou. O Štěpánovo mentální pohodlí se postará někdo, od koho byste to naprosto nečekali.

A bude to také potřeba. Ve vsi se má konat štrúdlobraní, typická Lídina akce, kterou ale tentokrát využije Roman Maxa ve spojení s Valentýnou k ponížení Lídy a sběru politických bodů. Bude to situace, která naprosto zničí jakékoliv přátelské ovzduší ve Slunečné…

Dívejte se na seriál Slunečná v úterý ve 20:15 na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.