Extra ukázka: První láska Rózy se objeví na statku Slunečná. Co po ní chce?

Rózu totiž Milan stále miluje, a proto se ji rozhodl vyhledat. Do Rózy je ale evidentně zamilovaný i profesor. Jak to mezi tímto netradičním trojúhelníkem dopadne? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě!

Zničehonic se jako velké překvapení objeví v hospodě na Slunečné první velká láska Rózy, Milan. Tu ale přítomnost její lásky poměrně rozhodí. Přítomnost konkurence rozhodí i profesora, na němž je vidět, že má Rózu opravdu rád. Dokonce si vzpomene i na to, že Róza slaví výročí svého prvního příjezdu na statek Slunečná a k tomuto výročí dá Róze dárek. Jenže namísto, aby se s ním Róza díky tomu sblížila, bude celá vedle z příjezdu Milana.

Milan Róze před lety zlomil srdce. Nyní mu ale došlo, jakou životní chybu udělal a Rózu vyhledal. Rád by navázal přesně tam, kde před dvaceti lety skončili. Jenže život si v mezidobí na Rózu přichystal různá příkoří a Róza se jeho plánům brání.

Sledujte extra ukázku ze 40. epizody seriálu Slunečná:

Podlehne nakonec Róza Milanovým návrhům? Prozradí mu vše o své minulosti? A jak se bude na příjezd potenciálního soka dívat profesor?

Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách a bez reklam!

Jak sledovat Slunečnou on-line?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.