Seriály a filmy

22. února 2021 13:27

Extra ukázky: Na Lídu v seriálu Slunečná všechno praskne. A Franta nafackuje Leošovi

Celá Slunečná žije nejnovější kauzou otcovství Štěpána. Vyplouvá totiž na povrch, jak se skutečně věci mají a kdo je Štěpánovým skutečným biologickým otcem. Jak se na to bude tvářit Jana Kratinová a Franta Vacek? Bez facek se to neobejde. Další díl Slunečné sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

U Vackových je dusno. František přespává na svém úřadě, Lídu nemůže ani vidět. Jde mu ale především o záchranu Štěpána, jehož zdravotní stav je na pováženou a horší se. Lída musí bezpodmínečně kontaktovat jeho biologického otce. Tato situace škodolibě baví hlavně dědu Vacka. Ten od začátku nechtěl, aby si Franta Lídu bral, a tohle bere jako super důvod proto nenáviděnou snachu vykopnout z domu.

Lídě tedy nastávají těžké časy. Zdaleka nejhorší ale bude, až se o situaci dozví Jana Kratinová, kterou Lída bere jako nejlepší kamarádku (a také věrného poskoka). Janička, která se tváří jako tichá voda, totiž zatopí nejen svému manželovi Leošovi, ale právě i Lídě. Protože tohle je podraz!

Mrkněte se na video z 82. epizody:

Jana Leošovi sbalila kufry a už rovnou oslovila rozvodového právníka. To ale není všechno. Franta Vacek se snaží na to nemyslet, samozřejmě mu ale vrtá hlavou, kdo je Štěpánovým skutečným otcem. Nechápe, jak je možné, že to tak zvláštně dopadlo s genetickými testy. V jeden moment mu ale všechno dojde. A dojde mu také, kdo měl největší zájem na tom, aby si testy nedělal… Leoš Kratina!

Investigativec Honzák se s vervou vrhá do pátrání po Johnovi Linhartovi. Jde mu především o exkluzivní článek, na jehož zpracování se s Jankem domluvil. I když je Haně s Jankem nesympatický, vzhledem k jeho kontaktům a informačním zdrojům je od začátku jasné, že vsadili na správnou kartu. K informacím se totiž Honzák umí dostat opravdu jako nikdo jiný. Přečtěte si o tom v článku!

Sledujte upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

Jakub cítí, že na tom ze zdravotního hlediska není moc dobře. Naplánoval si proto odjezd ze Slunečné s tím, že chce zbytek svého života strávit u kamaráda na chatě v osamocení. To odmítá dopustit Týna a snaží se Jakuba stůj co stůj udržet na statku i za cenu toho, že pro něj vymyslí práci. To se ale bude zdát podezřelé Julii. Napadne ji, že chce Týna vyměnit Jakuba za Janka, a s tím tedy Julča vůbec nesouhlasí!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že osudy Janka, Týny a všech dalších ze statku můžete vidět také dříve než v televizi díky iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.