Seriály a filmy

18. května 2021 12:00

Franta Vacek zase starostou! V seriálu Slunečná se kolem něj budou motat ženy

Slunečná (107) - upoutávka

Roman Maxa po domluvě s Jankem definitivně opustil Slunečnou a starostovský úřad opět přenechal Františkovi Vackovi. Samozřejmě si ale nemohl odpustit něco povýšeneckých řečí. Jak to se Slunečnou bude dál a proč se kolem Franty začnou motat jako zblázněné místní ženy? To uvidíte ve 107. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve črtvtek na Primě nebo už teď v iPrima Videopůjčovně.

Pořádná suma peněz, konec problémů a za to příslib, že odejde ze Slunečné, to byly podmínky ujednání mezi Romanem Maxou a Jankem, které prvnímu zúčastněnému pomohly splatit dluh u mafiánů. Roman kupodivu Janka poslechl a ze Slunečné se klidí. A právě to vrací do starostovského křesla Frantu Vacka.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Roman samozřejmě musí dát Frantovi najevo, že mohl místo postoupit Slaninovi staršímu, ale jasné je jedno – vše je lepší než Maxa. Ten totiž Slunečnou zanechal v naprosto dezolátním stavu a Franta se bude muset hodně otáčet, aby dal vše do pořádku. Potřebovat k tomu bude i asistentku a o lukrativní pracovní post se ve vsi rozhoří obrovská bitva. Kdo nakonec skončí Františkovi Vackovi po boku?

To a mnohem více sledujte ve 107. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete nyní vidět v on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo pak ve čtvrtek od 20:15 na Primě!

Sdílejte článek