Janek a Roman se v seriálu Slunečná opět sblíží. Vážně už to mezi nimi nebude skřípat?

Roman a Janek jsou sice bratranci a spolupracovníci, v poslední době je ale jejich vztah na bodu mrazu. To se ale má změnit. Čím? Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek měl Romana, kterého láskyplně tituluje „Pupíku“, vždycky rád. Ve firmě Solange byl Roman vždycky tím, kdo se ukazoval na veřejnosti a řešil veřejné zakázky, zatímco Janek byl mozkem operace schovaným v pozadí. Jako dítě ho totiž unesli a na jeho otci Johnovi požadovali únosci tučné výkupné. Od té doby Janek nechce, aby veřejnost znala jeho tvář. Kdyby někdo založil rodinu, nechtěl by ji vystavovat takovému nebezpečí a stresu, jakému byl jako dítě vystaven sám.

Proto si Romana váží, a to i přes to, že sám John už by ho dávno hodil přes palubu. Má na lidi totiž čich a je mu jasné, že Roman nehraje férově. Toho si už začíná všímat i sám Janek, svého bratrance a nejlepšího kamaráda má ale pořád rád. Je mu také jasné, že na tom, jak jejich vztah ochladl, má jistý podíl i on sám.

V úterní epizodě seriálu Slunečná se navíc Janek na Romana i celou firmu Solange úplně vykašle. Že by to ale nakonec celé skončilo happy endem?

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Jak to vypadá, Pupík a Janek se vrací zpátky do přátelských kolejí. Nebo ne? Co se vlastně stalo, proč byl Roman na Janka tak naštvaný? A myslí to se spřátelením upřímně?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.