Životní styl

27. srpna 2020 05:50

Janek v seriálu Slunečná opět zklame Týnu. Bude to tentokrát definitivní?

37. epizoda seriálu Slunečná přinese velký zvrat ve vztahu Janka a Týny. Mezi těmi dvěma opět dojde k rozepři. Týna se dozví pravdu o tom, co skutečně Janek zamýšlí s Predragem. A líbit se jí to nebude! Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Janek se snaží urychlit obchod s Predragem. Na pomoc povolává i svého kamaráda Sama, který má provést geologický průzkum v lokalitě, kde chce Predrag stavět. Týna stále o Jankově záměru neví. O jeho snahách zakoupit pozemky se dozví čirou náhodou přímo od Strnada, který se na statku zastaví, aby Jankovi nabídl rovnou i budovu ozdravovny. Týna z tohoto setkání získá pocit, že Janek polnosti kupuje pro ni.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Slunečná:

Je to ale pravda? Kdepak, Janek pozemky kupuje pro Predraga, který chce v bezprostřední blízkosti Slunečné postavit logistickou základnu, což bude znamenat zaparkování velkého počtu kamionů. Týna se to samozřejmě dozví v tu nejhorší možnou chvíli.

Podívejte se na to v sestřihu:

Denisa rozjíždí ve velkém svůj plán na sbalení Johna Linharta, čímž chce ranit Janka. Jenže její plán naruší její kamarádka Pavlína. Denisa se tváří jako nedostupná královna, Pavlína se ale rozhodne u Johna zkusit štěstí sama jako žena. John to ale pochopí celé úplně jinak, naopak se mu zdá, že si ho Denisa prostřednictvím kamarádky prověřuje, jak vážně to s ní myslí. A John nakonec stejně dosáhne svého. Vypadá to ale, že je už lapen do Denisiných osidel.

U Vacků se řeší nadcházející soud. U něho má svědčit Štěpán ve prospěch svého dědy Zdeňka. Pokud se mu podaří soud přesvědčit, že kvůli jeho vážné autonehodě nebyl Zdeněk Vacek při smyslech, protože se bál o vnukovo zdraví, když podepisoval smlouvu, mohla by se mu jeho vila vrátit. Jenže Štěpán k soudu nedorazí.

Podívejte se ve videu, jak bude Zdeněk zuřit:

Ukáže se ale, že Štěpán za svoji absenci u soudu opravdu nemohl, naopak se z něj stane v podstatě hrdina. To ale Zdeňka vůbec nebude zajímat. Jak se ale bude utápět ve své hořkosti a naštvání, skoro zkolabuje. Můžete si tipnout, kdo mu nakonec nejvíc pomůže!

Sledujte 37. epizodu seriálu Slunečná ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.