zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kolik času zbývá Jakubovi ze seriálu Slunečná? Sledujte exkluzivní ukázku

novakod , Vydáno: 16.02.2021
Tonyho bratr Jakub se opět zjeví na statku Slunečná, vrací se ze svého výletu do Amazonie. Sice se tváří, jako by se nic nedělo, opak je ale pravdou. Jakubovi jde o život. Co se děje? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z 81. epizody Slunečné!

reklama

Sourozence Jakuba a Tonyho znají na Slunečné všichni už od dětství. Proto statek s Jakubovým návratem z vězení opanovala velká radost. Zároveň jsou všichni překvapení, když zjistí, že Jakub má rovnou namířeno do Amazonie, kde si chce splnit svůj životní sen.

Jen Běta už tehdy poznala, že výlet do Amazonie není, čím se zdá, a vytušila, že za Jakubovým odjezdem do deštného pralesa je něco temnějšího. A stejně dobrou intuici má i Róza.

Když se Jakub po svém návratu opět ukáže na statku, otevřeně se ho zeptá, co se děje. Jakub bude zprvu zapírat, o své tajemství se nechce s nikým dělit. Když se mu ale Róza nabídne jako spřízněná duše, Jakub přátelskou výzvu přijme a empatické výčepní se svěří.

Sledujte extra video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (81): Jakubova poslední šance

To, že s Jakubem není něco ze zdravotního hlediska v pořádku, nakonec vycítí díky své intuici samozřejmě i Týna. Jakub bude mít sice zpočátku pocit, že Róza zradila jeho důvěru, nakonec ho ale sama Týna přesvědčí o svých schopnostech.

Jak? Na to se podívejte v 81. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře dříve než v televizi, a to díky iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , iprima.cz slunecna , seriál slunečná , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama