Seriály a filmy

16. února 2021 20:20

Kolik času zbývá Jakubovi ze seriálu Slunečná? Sledujte exkluzivní ukázku

Tonyho bratr Jakub se opět zjeví na statku Slunečná, vrací se ze svého výletu do Amazonie. Sice se tváří, jako by se nic nedělo, opak je ale pravdou. Jakubovi jde o život. Co se děje? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z 81. epizody Slunečné!

Sourozence Jakuba a Tonyho znají na Slunečné všichni už od dětství. Proto statek s Jakubovým návratem z vězení opanovala velká radost. Zároveň jsou všichni překvapení, když zjistí, že Jakub má rovnou namířeno do Amazonie, kde si chce splnit svůj životní sen.

Jen Běta už tehdy poznala, že výlet do Amazonie není, čím se zdá, a vytušila, že za Jakubovým odjezdem do deštného pralesa je něco temnějšího. A stejně dobrou intuici má i Róza.

Když se Jakub po svém návratu opět ukáže na statku, otevřeně se ho zeptá, co se děje. Jakub bude zprvu zapírat, o své tajemství se nechce s nikým dělit. Když se mu ale Róza nabídne jako spřízněná duše, Jakub přátelskou výzvu přijme a empatické výčepní se svěří.

Sledujte extra video ze seriálu Slunečná:

To, že s Jakubem není něco ze zdravotního hlediska v pořádku, nakonec vycítí díky své intuici samozřejmě i Týna. Jakub bude mít sice zpočátku pocit, že Róza zradila jeho důvěru, nakonec ho ale sama Týna přesvědčí o svých schopnostech.

Jak? Na to se podívejte v 81. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře dříve než v televizi, a to díky iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.