Lída Vacková je ďábel. Sledujte extra video ze seriálu Slunečná!

Ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná se opět prokáže Lídina pravá povaha. Podívejte se na to na Primě od 20.15. Bude riskovat pověst rodinného lihovaru.

Průšvih s nevydařenou kontrolou v lihovaru a s tím související zabraný lihovar, který není možné využívat, má potenciál vyeskalovat podle Lídy ve výrazně větší problém. Jelikož se chystá místní košt, Vackovi si podle Lídy nemohou dovolit, že by se jejich pálenky nekoštovaly. Pak by totiž bylo každému ve vsi jasné, že kontrola nedopadla dobře. Což by výrazně poškodilo kredit rodiny Vackových ve vsi.

Vymyslí proto veskrze ďábelský plán – skoupit nejlevnější patoky, dochutit je trestí a na koštu je pak prezentovat za jejich vlastní. Nápad se nikomu dalšímu z rodiny nezamlouvá, protože je podle nich ve hře ještě daleko větší problém, Lída je ale neoblomná.

Sledujte v sestřihu, jak budou Franta a Štěpán zoufalí:

Podvolí se nakonec pevné ruce hlavy rodiny? Nebo vymyslí plán, jak uspokojit jak Lídu, tak rodinnému lihovaru zachovat alespoň nějaké renomé. Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.