Malá Babu ze seriálu Slunečná vydává své první cédéčko!

Sedmiletá Adélka Dobešová hraje ve Slunečné dceru Sylvy Popelkové – Babu. A že je blonďatá princezna talent, dokazuje i to, že na světlo vychází její první cédéčko s názvem Štěstí.

Svoje první úspěchy a herecké zkušenosti zažívá jako seriálová dcera Báry Jánové. K hereckému talentu však malá Adélka přidává ještě ten pěvecký. „Nazpívala jsem písničky o kočičkách a koníčkovi. Je to o zvířátkách, jak se čumáčkují o Vánocích,“ prozradila malá zpěvačka, která zkouší pěvecky prorazit už ve svých sedmi letech.

„Trošku jí závidím, že mě předběhla, ale Adélka je malý andělíček – a já už jsem pár jejích písniček slyšela, protože si posíláme pozdravy, i když spolu netočíme,“ přiznala Eva Burešová, která ve Slunečné hraje její tetu. Často se malá Babu potkává na natáčení i s Lucií Benešovou, která měla také to štěstí a písničky už slyšela. „Adélka je šikovná, moc jí to přeju. A hlavně to, aby se cédéčko prodávalo a všem se líbilo.“

Adélku sledujte v seriálu Slunečná

Zatím je malá Adélka součástí hereckého týmu seriálu Slunečná, ale na dlouhou hereckou kariéru to zatím nevidí. O svém budoucím povolání má totiž jinou představu. „Nejvíc bych chtěla být veterinářkou, a kdyby to nevyšlo? Tak baletkou,“ směje se Adélka.

Více informací o Adélce a jejím cédéčku, které vychází 1. prosince, naleznete na webu www.adelad.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.