Nové díly seriálu Slunečná sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně!

Seriál Slunečná s prázdninami nekončí! Pro všechny fanoušky oblíbeného seriálu máme exkluzivní možnost předpremiér. Sledujte je i nadále on-line v iPrima Videopůjčovně:

Čekat na nové díly a další vývoj zápletek i osudů hlavních hrdinů Slunečné celé dva měsíce, by bylo kruté. Žádná pauza, tedy kromě té televizní, se proto nekoná. Slunečná s vámi zůstává dál on-line.

První exkluzivní předpremiérovou epizodu seriálu Slunečná (36. díl) si můžete půjčit již od úterý 23. června za 39 Kč v iPrima Videopůjčovně na webu iPrima.cz.

Přehrajte si on-line nové epizody Slunečné o dva měsíce dříve než na televizních obrazovkách:

„Byli bychom rádi, kdyby si s námi diváci užili slunečné léto, proto jsme se rozhodli pro netradiční krok a poprvé v naší 27leté historii bude on-line premiéra o více než dva měsíce předcházet televiznímu vysílání. Seriál Slunečná se stal doslova fenoménem, proto věřím, že fanoušky touto možností potěšíme,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Seriál Slunečná se tedy prozatím s diváky rozloučí 35. dílem pouze na televizních obrazovkách, kam se vrátí po letních prázdninách. Jak již zaznělo, i nadále můžete nové epizody sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně.

Slunečná v zajímavých číslech

  • Seriál Slunečná má zasebou 6 měsíců vysílání, které zabraly celkem 138 natáčecích dnů. Během nich se před kamerou vystřídalo vystřídalo 291 herců. Možná jste to nikdy nepočítali, ale 38 z nich tvoří hlavní postavy Slunečné.
  • Na chodbách ateliérů lze vidět stovky kostýmů. Například hlavní hrdinka Týna Popelková v podání Evy Burešové má k dispozici 5 flanelových košil a dalších deset různých variací kalhot, bot, trik a šátků.
  • Marek Lambora coby Janek Linhart má v záloze 5 obleků a 10 kousků civilního oblečení.
  • Herci se během natáčení mají šanci i dobře najíst. Na každý díl tak padne zhruba deset porcí jídla, které sní štamgasti v hospodě nebo obyvatelé statku v kuchyni. To všechno zapili třiceti sudy nealko piva, přesněji 1 250 kousky.
  • V zákulisí maskérny měli všichni plné ruce práce a taky pěknou spotřebu materiálu. Maskérky v rámci péče o vlasy a tváře herců spotřebovaly 24 litrů laku na vlasy, 1,5 litru make-upu a přes půl litru řasenky.
  • Na tváře herců zatím dopadlo 0,7 kilogramů pudru. Celých 6 litrů dezinfekce se použilo na štětce.
  • Herci seriálu Slunečná také vypotřebovali 84 balení papírových kapesníků a 72 balení vlhčených ubrousků.
  • Seriál Slunečná v televizi průměrně sleduje 1 370 000 diváků (share 31,99 %) v CS 15+, na iPrima.cz každý díl průměrně vidí 144 000 diváků.
  • Nejsledovanější květnový díl Slunečné vidělo 14. dubna na hlavním kanálu Prima 1 625 000 diváků (share 35,63 %) v CS 15+. (Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 15.6.2020, NetMonitor – SPIR – Gemius; Gemius Prism, květen 2020)

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.