Proč Janek ze seriálu Slunečná nechce být vidět v médiích? Jako dítě ho unesli

Janek Linhart je úspěšný mladý byznysem, který se ale pozornosti médií a vlastně všech snaží vyhýbat, jak to jen jde. Ve 2. epizodě seriálu Slunečná se dozvíte, jaká je jeho motivace. Slunečnou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě, nebo se na ni podívejte již nyní exkluzivně v online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Janka byznys baví, ale to, aby veřejnost a všichni věděli, jak vypadá a kým je, to už ho baví o poznání méně. Za firmu Solange právě proto pravidelně vystupuje nikoliv on sám, jakkoliv je jejím mozkem, ale jeho bratranec a společník Roman. Tomu naopak média a pozornost dělá dobře.

Jaké jsou důvody, proč se Janek pozornosti médií raději vyhýbá? Může za to jeho otec a jeho okázalé chování, které zapříčinilo jeho únos, když byl ještě dítě!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Proč chce Jankův otec John, aby se Janek rozloučil se svým společníkem Romanem? A jaký má vlastně Janek se svým excentrickým otcem vztah? To se dozvíte již toto úterý ve 2. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.