Roman Tomeš alias Tony natočil krásnou píseň s Evou Burešovou. Podívejte se na video!

Jak Roman Tomeš alias Tony ze seriálu Slunečná vysvětlil, píseň se jmenuje Ty a já. Proč? Protože láska je přece to nejdůležitější, co v životě máme.

„Ano, Roman napsal tuhle nádhernou píseň, tento duet, a ukázku nazpíval se svojí ženou Míšou Tomešovou, ale nakonec to nějak změnili a přizvali mě, z čehož mám obrovskou radost a jsem za to moc vděčná,“ chválí svého seriálového kolegu a spolužáka Eva Burešová.

Tony ze seriálu Slunečná napsal píseň v karanténě

„Jsme s Míšou spolu v karanténě denně, a už to chtělo nějakou změnu, trochu si ten náš život osvěžit. Ponorku nemáme, ale píseň pro nás byla zpestřením,“ přiznává seriálový Tony, který tráví karanténu v domku za Prahou nejen s manželkou, ale i se dvěma syny. A to, že se o song podělil s Evou Burešovou, jí udělalo nesmírnou radost. „Ta písnička je opravdu nádherná a jsem ráda, že jsme byli pozváni na koncert Vlna naděje, kde jsme ji mohli divákům zazpívat.“

Podívejte se na videoklip k písni Ty a já:

Díky tomu se Eva s Romanem mohli vidět po několika dlouhých týdnech, protože se seriál Slunečná v těchto dnech samozřejmě nenatáčel. „Píseň je o tom, že i v karanténě může člověk najít to nejdůležitější, co v životě má – a to je láska k něčemu nebo někomu. Proto se jmenuje Ty a já,“ prozrazuje Roman Tomeš.

Romana Tomeše a Evu Burešovou sledujte v seriálu Slunečná každé úterý ve 20.15 nebo ji sledujte on-line v exkluzivních předpremiérách:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.