Rytířský řád pobaví všechny v hospodě v seriálu Slunečná. Pobavte se nad dědou Vackem taky

Děda Vacek je dost zvláštní člověk. Ve srovnání se svými přáteli – rytíři je ale pořád dost normální! Přesvědčte se o tom už teď v ukázce ze seriálu Slunečná. Na další epizodu se můžete podívat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Děda Vacek aktuálně bydlí u svého syna a snachy. Sice se s nimi nemůže snést, ale co mu zbývá. O svoji vilu přišel… Problém se ale jeví na obzoru. Rytířská společnost se vždy scházela v jeho vile. Jenže jak to nyní udělat, když žádná vila není?

Dědu Vacka napadne, že by bylo možné vše uspořádat u Týny na statku, kde by se jeho přátelé rovnou i ubytovali. Bohužel, nikoliv Týninou vinou se stane, že dojde ke zničení připraveného soukromého salonku a celé rytířské zasedání se bude muset odehrávat v hospodě, pouze za paravánem.

Rytířský průvod samozřejmě upoutá velkou pozornost nejen mezi štamgasty. Štamgasti si z tajné schůzky ale udělají dobrou legraci, čímž popudí ostatní rytíře vůči dědovi.

Podívejte se ukázku ze seriálu Slunečná:

Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.