Skončí Týna a Janek spolu? Toto jsou nejzamilovanější fotky ze Slunečné

Eva Burešová a Marek Lambora ztvárňují už déle než rok nejoblíbenější televizní dvojici v České republice. Týna a Janek mají s nadcházející podzimní televizní premiérou před sebou ještě hodně zkoušek. Podívejte se na jejich zamilované momenty ze seriálu Slunečná.

Marek Lambora představuje Janka, bohatého podnikatele, který se omylem objeví na statku Slunečná, kde potká tu nejkrásnější a také nejdrsnější ženu. Pro něj láska na první pohled, kterou chce za každou cenu dostat, pro ni jen obyčejný a zhýčkaný Pražák.

Dvojice Janka a Týny ušla za více jak sto dílů Slunečné už dlouhou cestu od hádek, nedorozumění až po zamilované momenty. Před létem se ale s diváky rozloučili bolestivým rozchodem a nešťastnou souhrou osudu. Jak bude jejich láska pokračovat dál, zda budou mít ještě sílu bojovat nebo se ocitne každý na jiné cestě životem, to se dozvíme už brzy.

Připomeňte si to jiskření mezi Jankem a Týnou, nepříjemné situace, které museli překonat, a křehkou lásku, kterou vybudovali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.