Sledujte první epizodu seriálu Slunečná v předpremiéře již tuto sobotu!

V sobotu 11. ledna od 20.15 startuje vysílání nového seriálu televize Prima Slunečná, která vás zavede do prosluněné vísky a na statek. Ten je předmětem sporu sester Týny a Sylvy. Týna ho chce zachovat, Sylva prodat. Jak se dohodnou?

Víska Slunečná je jedinečné místo, skoro vůbec tu neprší, naopak tu svítí sluníčko. Na místním statku žije Martin Popelka a jeho dcera Týna. Nebo vlastně žil. Martin Popelka nečekaně zemřel, a péče o statek tak připadne na jeho dceru Týnu. Ta ale není na celou usedlost sama, pomáhá jí její hospodyně a v podstatě náhradní maminka Běta, stejně jako kolektiv vyděděnců společnosti v čele s ráznou Rózou, bývalou prostitutkou.

Podívejte se na upoutávku:

Na pohřeb Martina Popelky přijíždí i Týnina sestra Sylva, která žije v Praze a coby realitní makléřka už vidí tučný balík peněz, který by mohla prodejem statku získat. Týna sice prodej statku odmítá, ale peníze na to, aby sestru vyplatila, také nemá. Hádky mezi sestrami eskalují. Statek si navíc nevede zrovna dobře. Právě proto Týna kývne i v den pohřbu na to, aby v hospodě na statku udělala akci pro cyklisty, kteří mají v okolí závod. A právě tato návštěva Týně (i když to ještě netuší) naprosto změní život!

Sázka o Týnu

Jedním z účastníků závodu je i Janek Linhart, mladý podnikatel z Prahy, kterého přijeli podpořit jeho kamarádi. Týna ho zaujme svou nepřístupností i přístupem k životu, a rozhodne se ji svést. Podle jeho kamarádů ale každá žena reaguje především na jeho peněženku než šarm. Prohodí si tedy role se svým řidičem Vildou a o Týnu začne bojovat nikoliv jako bohatý Janek Linhart, ale jako obyčejný řidič.

Pobaví vás i písnička k seriálu Slunečná:

U Týny to nebude mít lehké i proto, že Týna přítele má. Se Štěpánem Vackem spolu chodí už léta, nevypadá to ale na velkou lásku. Štěpán navíc Týnu v důležité chvíli nepodrží. Podívejte se na jejich spor ve videu:

Naštvaný Štěpán nakonec pro plynovou láhev skutečně vyrazí, vzhledem ke konzumaci na pohřební hostině ale nezvládne řízení. Nebýt přitom Janka, vše mohlo dopadnout tragicky…

Tragicky každopádně dopadne pohřební hostina na počest úmrtí Martina Popelky. Prodejkyně Ála se na ní totiž popere se Štěpánovou matkou Lídou! Kvůli čemu? No samozřejmě, že kvůli prodeji statku, jehož obyvatelé se začínají obávat nejen o své živobytí, ale i o střechu nad hlavou.

První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě, která bude poté Slunečnou vysílat každé úterý a čtvrtek od 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.