Štěpán vybouchne vzteky. Má už své matky po krk. Kdo by se mu ale divil?

Lída má zkrátka v povaze organizovat každému život. Se svatbou Týny a Štěpána se jí to ale moc nepovedlo. A Štěpán jí to tentokrát pořádně vytmaví. Podívejte se už teď na video z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Zpackaná svatba Týny a Štěpána jde tak trochu na vrub Lídě. Pravda sice je, že Týně se do sňatku se Štěpánem až tak moc nechtělo, na druhou stranu, jak tvrdí děda Vacek, kdyby Lída na svatbu tak nechvátala, mohli se Štěpán a Týna rozejít v ústraní, bez přihlížení celé vsi v kostele.

Svoji matku teď Štěpán nemůže ani cítit, zejména kvůli tomu, že ho donutila, aby se šel Týně omluvit za své nevěry. Děda Vacek, stejně jako Lída, byli totiž přesvědčeni o tom, že právě Štěpánovy nevěry byly důvodem, proč se za něj Týna nevdala. Jenže pod vlivem své matky Štěpán Týně prozradil něco, co jí prozrazovat rozhodně neměl. A teď je na svoji matku oprávněně naštvaný…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná, jak moc ho jeho matka štve:

Pro Lídu ale toto odhalení znamená jediné – Týna musela mít pro útěk ze svatby jiný důvod. A nebyla by to Lída, aby všemu nepřišla na kloub. Rozhodí tedy své sítě mezi všechny své kamarádky a známé a je odhodlaná zjistit, co za Týniným odmítnutím Štěpána opravdu stálo.

Týně bude hodně komplikovat život. Podívejte se na to už v úterý na Primě, kde od 20.15 vysíláme další epizodu seriálu Slunečná. A nezapomeňte, že na Slunečnou se můžete podívat i v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.