Seriály a filmy

13. května 2021 06:01

To je romantika. Sledujte Janka a Týnu v ukázkách ze seriálu Slunečná!

Slunečná (106) - upoutávka

Janek s Týnou si konečně užívají své lásky a romantiky, i když to skoro začíná působit, jako by si společně stráveným časem trošku zevšedněli. Nemyslíte? Tahle ukázka z úterní epizody seriálu Slunečná vás možná přesvědčí o opaku.

Z Julie se stává velká filmová herečka. Od doby, co na Slunečnou přijel štáb s neschopnou hlavní herečkou, je z náhradnice Julči téměř celebrita. Nyní, po výletu se štábem k moři, se chystá velké filmové finále, kde bude Julie, která ve filmu ztvárňuje bývalou operní divu, zpívat, a pořádně to rozjede.

A to dokonce tak, že se bude i tančit. Janek vyzve Týnu k tanci, ta mu ale na první dobrou dá košem. Přece se ve filmu nebude zesměšňovat. Když ale vidí, jak Janka její rekace zamrzí, rozhodne přistoupit na jinou formu - s Jankem začnou tanec trénovat. Jak jim to půjde?

To sledujte v ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná:

Zahrají si nakonec Janek s Týnou ve filmu? A bude jejich romantika pokračovat? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní předpremiéře 106. epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek