Tohle bude Julča těžko vydýchávat. Její milenec má v seriálu Slunečná novou holku!

Své těhotenství se Julie rozhodla vyřešit tak, že se miminko nechá a vychovávat ho bude sama. Svému milenci dokonce ani nic neřekla a vztah s ním ukončila. I přes to se jí ale dost dotkne, když ho zahlédne v hospodě s jinou ženou… Podívejte se na to, jak zareaguje, už teď v extra ochutnávce z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude televize Prima vysílat v úterý od 20.15 na Primě.

Julčin bývalý Tonda je pěkný ptáček. Nejen, že má domu manželku, ale evidentně také na každém prstu (nebo spíš na každý den v týdnu) milenku. Julie udělala dobře, že se rozhodla vztah s ním ukončit. Bez ohledu na miminko, nebo možná právě kvůli němu…

I tak ale Julii poměrně dostane, když má Tonda tu drzost přijít na statek Slunečná do hospody, a ještě si přivést jinou milenku. Aby také ne, vždyť předpokládal, že Julie má zkoušku pěveckého sboru, ostatně jako každé úterý. Ale to se přepočítal, zkouška totiž odpadla. Jak se na Julii bude tvářit Tondova další milenka a jak to od obou děvčat schytá sám Tonda, to se mrkněte už teď.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

A na další díl seriálu Slunečná se nezapomeňte podívat v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.