Životní styl

4. května 2020 06:22

Týna chce svést Janka. Jenže ten ji odmítne. Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná!

Proč Janek odmítne ženu, které doslova zasvětil posledních několik měsíců svého života? Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná, jehož další epizodu sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Janek pomáhá Týně vyřešit problém, jak zablokovat stavbu na pozemcích ve Slunečné. Uzávěra sice platí, nicméně Jankovi je jasné, že Roman se svým budoucím tchánem se své idey postavit na Slunečné solární elektrárnu jen tak nevzdá. Zvažuje proto všechny alternativy, které by mohly nastat.

Týna si je vědoma toho, co všechno pro ni Janek dělá, stejně jako si začíná být vědoma toho, že ji Janek přitahuje. Schyluje se k dalšímu polibku.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Tentokrát se však role prohodí. Ačkoliv to dříve bývala vždy Týna, kdo z intimního sblížení vycouval, nyní to bude Janek, který Týnu usadí zpět. Jaká bude jeho motivace? Sledujte už teď sestřih:

Jak se situace mezi Jankem a Týnou vyvrbí? Přerostou jejich polibky v něco většího?

Na to se podívejte v úterý v další epizodě seriálu Slunečná. A pokud chcete vidět ještě víc, Slunečnou sledujte on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.