V seriálu Slunečná se splaší koně. Vydírání bude další vodou na Sylvin mlýn ohledně prodeje statku

Popelkovi na svém statku na Slunečné organizují mimo jiné svatby. Tentokrát se ale vysněné svatební přání nevěsty stane zlým snem. Tedy alespoň pro Týnu Popelkovou a osazenstvo statku, které možná nešťastná náhoda připraví o střechu nad hlavou. Nebo ne? Druhý díl seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Na statku na Slunečné se chystá svatba. Velkým dětským snem a přáním nevěsty je projet se na svatbě s nastávajícím mužem na bílých koních a vyfotit se na nich. Potud by na snu nebylo nic špatného. Když ale jeden ze svatebních hostů hodí koním pod nohy petardy, koně se rozeběhnou a na neštěstí je zaděláno.

Podívejte se na to ve videu:

Nic vážného se sice nestane, protože nevěsta i ženich jsou výborní jezdci, ženich je navíc ale také trochu vyčůraný. Napadne ho, že kdyby předstírali to, že kůň jeho nastávající ze svého hřbetu shodil, mohli by v rámci mimosoudního vyrovnání získat od Týny ze statku pěknou sumu peněz. Požadovat budou hned půl milionu, a jelikož je to částka pro statek likvidační, Sylvě, která chce statek prodat, se to dobře hodí do krámu.

Sledujte upoutávku k 2. epizodě seriálu Slunečná:

Janek Linhart se i nadále snaží coby Vilda naklonit si Týnu Popelkovou. Nevypadá to ale, že by u ní měl jakoukoliv šanci. Naopak se zdá, že Týna stírá každý jeho pokus. Jediný, komu tohle chování vyhovuje, je Jankův řidič Vilda, který si na Slunečné hraje na boháče a děsně ho baví utahovat si ze svého šéfa Janka, který je na statku v podřízené pozici:

Ani tahle zábava ale nebude trvat věčně, protože se do Čech vrátil John, Jankův otec. Původní záminkou je účast v obchodním jednání, faktem ale je, že John chce svého syna vidět. Proč? Mimo jiné proto, aby mu nabídl podíl ve firmě. Má ale jednu podmínku, kterou Janek nebude chtít splnit.

Rodinné trable

Také v rodině Vackových je dusno, a to nejen kvůli tomu, že je Štěpán po vážné autonehodě stále udržován v umělém spánku. Jeho maminka Lída výslovně zakázala, aby za Štěpánem do nemocnice chodila Týna. Julča to ale odmítá uznat a Týnu do nemocnice vezme, což matka bude těžko rozdýchávat:

Lída Vacková se ale přitom postará o další rozruch – její manžel Franta totiž při vyšetření ohledně možné transplantace ledviny pro Štěpána zjistí, že není jeho biologickým otcem. Že by ho jeho žena podváděla? Jak se s touto citlivou informací smíří?

To a mnohem více uvidíte v druhé epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v úterý od 20.15 na Primě. Navíc můžete seriál Slunečná sledovat online!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.